Pangu – Jailbreak iOS 9.0 – 9.0.2

Musze przyznać, że szybko poszło. W niecałe cztery tygodnie po udostępnieniu iOS 9 pojawił się program pozwalający na trwały Jailbreak. Jak to ostatnio jest już tradycją stoją za nim Chińczycy, jednak nie ma się co obawiać ich produkt jest już sprawdzony. Jailbreaku możecie dokonać na każdym urządzeniu łącznie z iPhone 6s/6s plus na którym działa iOS od 9 do 9.0.2.

Program jest na razie tylko dla Windows, a możecie go pobrać z en.pangu.io. Sam proces jest bardzo prosty. Po pobraniu programu musicie wyłączyć w urządzeniu kod blokady oraz „Znajdź mój iPhone” oraz włączyć tryb samolotowy. Potem w aplikacji, uruchomionej na prawach administratora klikacie na START oraz Already backup. Gdy urządzenie uruchomi się ponownie należy wyłączyć tryb samolotowy i kliknąć na ikonę Pangu i Accept, a także pozwolić na dostęp do zdjęć. To wszystko, pozostaje pytanie, kto używa jeszcze Jailbreaku?

22 Comments

 1. Jeżeli Jailbreak pozwoli na uruchomienie split view np na ipadzie mini 2 to jak najbardziej zrobię jailbreak.

 2. Dokładnie o tym też myślę, tylko ja jestem w odrobinę gorszej sytuacji – na iPadzieMini 1 nie ma nawet 'slide over’ – mam nadzieję, że na tyle będzie go przynajmniej stać po wykonaniu jailbreak’u

 3. Bardzo dziękuję za informację.
  Czekałem z niecierpliwością.
  Mam nadzieję, że mój iPad mini 4 nie zdechnie przez to.

  P.S.
  Życie bez Kodi na iPad to męczarnia.

  P.S.2
  Jeżeli wyjdzie Jailbreak na nowe Apple TV to kupuję bez mrugnięcia.

 4. Obcinanie funkcjonalności w niższych wersjach urządzeń to chyba już ostatnia taktyka do nakłaniania ludzi do zakupu nowszych urządzeń, szkoda że to się dzieje kosztem użytkowników ze starszymi urządzeniami ….

 5. Znaczy widzę jakieś uzasadnienie, bo to urządzenie ma strasznie słabe specyfikacje (to już inna taktyka, ale mniejsza…) i odpalenie na nim 2 aplikacji jednocześnie może być już wyzwaniem – dlatego sadownicy zadecydowali, aby funkcja ta była niedostępna… Jednakże po tylu latach eksperymentowania z jailbreakiem, wiem, że warto próbować, bo czasami efekty są leprze niż się przewiduje!

 6. Wszystko zrozumiałe, tylko że Apple ma nadal w swojej ofercie sprzedażowej np ipada Mini 2. Skoro go mają, to soft powinien go wspierać w 100% … ale to tylko moje zdanie …
  Niech ruszą bardziej główkami przy oprogramowywaniu funkcjonalności, a nie tylko zwiększają mhz i gb … . Przynajmniej to była kiedyś dewiza tej firmy.

 7. a po co JB na nowe ATV? aTV Flash od FireCore będzie dostępne w AppStore jako odtwarzacz Infuse 3. Nic więcej nie trzeba.

 8. @ cyt. „a także pozwolić na dostęp do zdjęć” – to jest najbardziej interesujace i wszystko mowiace ;)

 9. a i owszem iz mogliby dac split view na iPad mini 1 – ale potem iPad by przymulal i…… bylby ogolny placz Apple to czyste zlo a tak…..

 10. Ja nie mówię o iPad mini 1, tylko o urządzeniach, które nadal są w oficjalnej sprzedaży w Apple Store :) Czyli np. iPad mini 2

 11. Pangu is compatible with all iPhone, iPad and iPod touch models on iOS 9 – iOS 9.0.2:

  iPhone 4S, 5/5c/5s, 6/6 Plus, 6s/6s Plus

  iPad 2/3/4, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini, iPad mini 2/3/4

  iPod touch (fifth and sixth generations)
  nie widzę tutaj mini 1:P

 12. Czy ktoś wie jak zaktualizować iOS 8.x z JB na iOS 9.x z JB pozostawiając wszystkie aplikacje i ustawienia? To w ogóle możliwe?

 13. Są już plotki o Tweak’u do 3D Touch na starszych urządzeniach

 14. A na przykład ja używam jailbreak do słuchania Radia. Używam tweaku itunes unlimited Radio i nie mam limitu 5 przesunięc utworów na godzinę i mogę cofać utwór do początku i przewijać do tyłu i do przodu. Mega sympatyczne szczególnie jak komuś nie potrzebne AppleMusic

 15. DoNotProcrastinate

  Dłuższe przytrzymanie to nie to samo.

 16. Jailbreak zrobiony. Medusa for ipad wgrana i moge sie cieszyc split view na ipad mini retina :)

 17. Nie
  Najprościej. Dokonujesz backupu softu. Wgrywasz iOS 9 przez iTunes w trybie DFU. Synchronizujesz kopię, robisz JB i wrzucasz aplikacje które miałeś z Cydia albo przywracasz z kopii bezpieczeństwa utworzoną przez aplikacje z Cydia (nie pamiętam nazwy).

 18. Oczywiście, mógłby przyciąć ale nie widzę problemu aby już dawno przestać dawać 1 GB RAMu!

 19. jedne z wielu…
  How To Get 3D Touch On Any iPhone Jailbreak Tweak
  https://www.youtube.com/watch?v=aSRtn8y-Isc
  Get iPad Pro Features On ANY iPad
  https://www.youtube.com/watch?v=sQK9yMv86vc

 20. Tak czasami lubię sobie porównać przeszłe wersje systemów z obecnymi. Chińczycy lubią być pierwsi w technologicznych produktach. Prawda, nie oznacza to, że ich jakość w tym polu musi być gorsza.

 21. 2020 rok… pamiętamy :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *