Pebble zaprezentował Pebble Time Round

Do mnie nie doszło jeszcze stalowe Pebble Time, a firma prezentuje Pebble Time Round czyli okrągłą i bardzo cienką wersję. Nowy model ma tylko 7,5 mm grubości i waży 28 g, co jak się chwalą producenci czyni go najlżejszym smart zegarkiem na rynku. To dość dziwne stwierdzenie bo Apple Watch Sport 38mm waży 25 gram, zresztą nie ważne, zegarek powinien być ciężki. Ogólnie wygląd zegarka jest jak dla mnie trochę zabawkowy, a tak szeroki bezel (ramka) dopełnia tego obrazu. Przy okazji tworząc tak cienki zegarek zabili jego największą zaletę czyli pracę tydzień na jednym ładowaniu. Teraz są do maksymalnie dwa dni, tyle to mi Apple Watch potrafi wytrzymać.
Pebble Time Round będzie kosztował 250$, a wysyłki zaczną się w listopadzie. Nie ukrywam, że lubię Pebble, ale w porównaniu do Apple Watch jego potencjał rozwoju jest bardzo skromny. Myślę, że to może być ostatnio z produktów Pebble, a na pewno pierwszy którego nie kupię.

10 Comments

 1. widziałeś zdjęcia Microsoft Smartband 2? http://tinyurl.com/pvtq7ul co o tym sądzisz?

 2. kom. do wywalenia. „gramów” nie „gram”.

 3. mam jedynkę. bardzo fajny, ale guma odłazi z baterii. być może dwójkę poprawili.

 4. jak dla mnie to gites jest ale jakos battery life spadlo z 7 do 2 dni :/

  no i cena jakos z kosmosu – £230 a to juz zasieg Apple Watch – sorry – ale nie – dziekuje – za £150 bym zaryzykowal

 5. gramanamów – poprostu lubie jak swiat płonie ;-]

 6. Trochę drogo ale jak dal mnie wygląda super zwłaszcza czarny.

 7. Ładny, ale zataką cenę da się dorwać Moto 360, a ona wygrywa w zakresie i designu, i możliwości (nawet na iPhone). Liczę, że rozwiną trochę soft, bo obecny cukierkowo-radosny interfejs nie pasuje trochę do takiej elegancji.

 8. Waży 28 groszy? :-)

 9. „zegarek powinien być ciężki” – OMG… „25 gram” – słownik do łapy!

 10. a co ze starszymi modelami pebble steel od dawna nie miał już aktualizacji ,czyżby firma porzuciła projekt dzięki któremu zaistniała na rynku :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *