Pierwsze akcesoria od HTC

Firma HTC producent palmtopów i palmfonów np. Trinty i Touch zaczyna produkować akcesoria to tych urządzeń. Do tej pory raczej nie moglismy liczyć na jakieś dodatki do tych bardzo ciekawych urządzeń. HTC ostanio bywa bardzo często porównywane z Apple głównie przy okazji iPhone i HTC Touch. Myślę, że ta wychodząca z cienia firma ma szanse w niedługim czasie stać sie tak samo kultowa jak Apple. Bardzo dużo osób posiada urządzenia HTC, nawet nie mając pojęcia, że to właśnie ta firma produkuje ich gadżety. Dla przykładu masowo używane urządzenia SPV czy też MDA to właśnie produkty HTC. Producent ten w ostatnim czasie promuje własną markę i wychodzi mu to wyjątkowo dobrze.
Wracając do tematu, bo zrobiło się historycznie, więc jednym z pierwszych urządzeń peryferyjnych sygnowanych logo HTC jest słuchawka Bluetooth BH M200.
Urządzenie waży 15 gram, działa przy użyciu protokołu Bluetooth 2.0 i ma wg. zapewnień producenta wytrzymywać 360 godzin w trybie czuwania. Słuchawka wygląda zupełnie zwyczajnie, choć posiada ciekawą stację dokującą na smyczy.

HTC Bluetooth headset HTC Bluetooth headset

Kategoria HTC.