Pierwsze obudowy dla spodziewanego iPod touch 5G

Prawdopodobnie na zbliżającej się konferencji Apple, lub chwilę po niej, pojawią się też nowe iPody. Na odświeżenie czeka na pewno iPod touch, który jest z nami w niezmienionej formie – nie licząc dodania białego –  już dwa lata. Jakiś czas temu już pisałem czego można się po nim spodziewać. Teraz możemy sobie pogdybać więcej bo pojawiają się pierwsze obudowy dla tego modelu  – oczywiście to nic nie musi znaczyć.
Obudowa jaką widzicie po prawej jest wyższa od obecnego modelu, co oczywiście sugeruje, że nowy Touch będzie miał wyświetlacz taki jak ten spodziewany w iPhone 6G czyli o rozdzielczości 640 x 1136. Większy lekko owalny otwór na kamerę sugeruje, że może dostać ona wspomaganie w postaci doświetlającej diody LED. Jednak ciekawiej jest na dole obudowy. Widzimy tam dziwną dziurę, która naprawdę nie wiem do czego może służyć. Najbardziej prawdopodobna wydaje się być teoria, że to miejsce umieszczenia mikrofonu – model z tej plotki, też miał dziwną dziurę, ale w innym miejscu. Konstrukcja obudowy, mającej na celu przykrywać tylko tył – ten ma być podobny jak w iPadzie czyli się nie rysować – nie przynosi odpowiedzi na pytanie jakie będzie złącze docka, ale prawdopodobnie takie samo jak w iPhone 6G.

W środę w nocy jadę na targi elektroniki użytkowej IFA do Berlina. Cel wyjazdu, szukamy obudów, akcesoriów itp dla nowych iPodów, iPhone 6G czy też iPada mini, którego nie będzie :). Oczywiście zdjęcie będą na żywo lądowały na profilu FB oraz Twitterze, a potem zebrane na blogu.

6 Comments

  1. A może, ta dziura to na druga kamere, co mogło by owocować zapisem video w 3D :D
    wiem wiem… poniosło mnie :)

  2. nigdy nie zczaje wiary uzywajacych tych OSZPECAJACYCH „kondonow” ktore tylko czasami tylko spelniaja swoja funkcje

  3. ten otwór na kamerę przecież teraz też taki jest w obudowach bo tam jest mikrofon, a jeżeli tył ma być taki jak w ipadzie to może ten otwór na dole będzie na głośnik?

  4. w sumie to jo – by pasowalo – w koncu Apple dodaje takie funkcje innych „wyzszych” urzadzen np. iPod Nano ma miec teraz WiFi (o czym informowalem ostatnio, o czym Norbi bal sie napisac, bo go ubieglem :-) ) a dalej iPod Touch wlasnie kamerka i mikrofon – wszystko zmierza do iPhone

    wlasciwie to taki iPhone od iPod touch to bedzie sie roznil tylko……. brakiem karty SIM, troszku kiszkowato

  5. jesteś z pomorza?

  6. wiemy już, że to dziura na smyczkę :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *