Pod2g pracuje nad trwałym Jailbreakiem iOS 5.1

W tej chwili Jailbreak najnowszej wersji systemu iOS 5.1 jest możliwy tylko dla starszych urządzeń (iPhone 3GS, iPhone 4, iPad, iPod touch 3G, iPod touch 4G) oraz na razie tylko na uwięzi. Zrobicie go na Mac oraz na Windows za pomocą  Redsn0w 0.9.10b6. Na szczęście haker Pod2G czyli twórca Absinthe – trwały jailbreak iOS 5.0.1 dla iPhone 4S oraz iPad 2Gnapisał na Twitterze pracuje już nad znalezieniem dziur dzięki którym będzie to możliwe także dla iOS 5.1. Oczywiście nie podaje żadnego terminu zakończenia prac, ale może to trochę potrwać.

Zastanawiam się czy skończy zanim wyjdzie kolejna developerska wersja iOSa. Dawno już nie miałem JB na podstawowym urządzeniu bo wolę mieć wersje beta sofu, a bety wychodzą wcześniej niż narzędzia do JB.

 • http://twitter.com/poplecznik supporter

  Społeczności Ipod.Info :) czy może ktoś mi powiedzieć, bo dawno nie robiłem jaila, jak mam teraz 5.01 i chcę zaktualizować do 5.1 to mogę to zrobić bez problemu? Na nie złamanym sofcie chce poczekać na jaila. 

 • Ania

  Witam, mam problem – jak mialem iPad z JB 4.2.1 to mialem 5-row-keyboard (super cos- mozna rzec ze dla niej tylko zrobilam JB) teraz mam 5.0.1 i ta klawiatura nie dziala – zna moze ktos alternatywe

 • Bart

  Bez zadnego problemu rob update

 • Anonim

   A potem będzie czekał rok czasu na JB :D

 • Bsdhjf

  Ehh, zabolalo mnie to „dla starszych urządzeń”…moj iP’ek 4 starym…jak ten czas leci…:/

 • http://twitter.com/norbertcala Norbert Cała

  :(