Podróbka produktu którego nie ma – iPhone 4G od Chińczyków

Ja wiedziałem od dawna, że Chińczycy podrabiają wszystko począwszy od skarpetek skończywszy na iPadach.  Dzisiaj jednak zostałem bardzo mocno zaskoczony jak zobaczyłem podróbkę iPhone’a 4G. Dokładnie tak … iPhone’a którego jeszcze nawet nam publicznie nie pokazano. Widać, że twórca bardzo chce ugrać coś na popularności medialnej zgubionego/wykradzionego prototypu.
Ten wystający kabelek to antena tunera TV. Niestety, i o to mogę się założyć wersja od Apple będzie gorsza i nie będzie miała tunera.

 • Player-01

  Z tego co mi wiadomo elementy do podróbek (głównie obudowy) wychodzą z tych samych fabryk, w których produkowany jest oryginalny sprzęt Apple.
  Czyli owy podrobiony iPhone w jakiś tam sposób potwierdza finalny wygląd „zabawki” od Apple.

 • George

  hehe wstydził bym się z takim pokazać szczerze mówiąc ;D

 • Adrian4

  Zastanów się Norbert, jak można podrobić sprzęt którego jeszcze nie ma? Czy gdziekolwiek na tym telefonie jest logo Apple? Bo jeżeli nie ma, oznacza to że firma z Cupertino za chwilę stworzy podróbkę tego chińczyka…

  To wcale może nie być taki błahy news. Jabłko nigdzie nie zapowiedziało nowego iPhone, żadne dane z ich strony nie zostały ujawnione na ten temat. Prośba/żądanie zwrócenia urządzenia od Gizmodo (czy Apple użyło słowa prototyp? Chyba nie) nie ma w tym przypadku znaczenia prawnego. Chodziło o znalezioną/skradzioną rzecz, przedmiot, a nie patent lub pomysł.

  Teraz bym się nie zdziwił, gdyby nowy iPhone wyglądał zupełnie inaczej niż ten prezentowany w wyciekach. A już na pewno nie byłaby dla mnie zaskoczeniem stara obudowa z 3G/3GS.

 • mariuszduchu

  A ja na miejscu chinoli zastrzegłbym wzór tego modelu.
  Za parę dni gdy oficjalnie pojawi się iPhone 4G, Apple miałoby trochę problemów.

 • DJ
 • 64GB3G

  Norbi i Panowie. Wlasnie zapakowalem do iPada przycieta karte Ery BluConn… i nie laczy sie z internetem. ??? Pojawia sie komunikat zeby wpisac jakies dane. Ale jakie i gdzie nie mam pojecia. Na gorze ekranu jest pelny zasieg i 3g. Moze ktos mi powiedziec jak i gdzie konfigurowac polaczenie z internetem.
  Pozdrawiam.

 • http://www.ipod.info.pl norbi

  64GB3G: Setings -> Cellular Data -> APN Settings -> we wszystkie pola wpisujemy erainternet

 • 64GB3G

  Norbi: dzięki. Działa :)

 • vnnamed

  Jak myślisz Norbi: OS 4.0 będzie zaraz po konferencji, czy wraz z rozpoczęciem sprzedaży nowego cudeńka?

 • http://www.ipod.info.pl norbi

  vnnamed: Moim zdaniem zaraz po konferencji.