Połączenie urządzenia Android Wear z iPhone

Sporo razy myślałem o tym dlaczego zegarków z Googlowym systemem Android Wear nie można łączyć z iOS, to przecież bez sensu. Google też chyba o tym myśli bo pojawiają się co raz przecieki, że będzie to możliwe. Niestety nikt nie wie czy na pewno i jeśli tak to kiedy. Na przeciw tym oczekiwaniom wyszedł @shiitakeo. Stworzył on narzędzie Android Wear Utility, które pojawiło się wczoraj w Cydii z repozytorium BigBoss. Oczywiście nasz iPhone musi być w trybie Jailbreak aby zainstalować to narzędzie (jest też szansa, że będzie taka możliwość bez JB, ale nie wiadomo kiedy), a do działania potrzebujemy też aplikacji na naszym zegarku. Jest ona dość często aktualizowana, a linka znajdziecie na profilu @shiitakeo.

Po sparowaniu zegarka z Android Wear z iPhone będziemy mogli na zegarku otrzymywać powiadomienia takie jak w centrum powiadomień na telefonie oraz będziemy mogli kontrolować odtwarzanie muzyki na naszym iPhone. Na razie to tyle, ale projekt jest mocno rozwijany. Kto ma do sprzedania Moto 360?

 • Dariusz Jabłoński

  Po pobraniu aplikacji z cydii aplikacja zamyka się na 6 Plus :(

 • L4xeus

  Kupiłem Moto 360 (używam Android’a, na telefonie przynajmniej) i sprzedałem. Zegarek nie miał zawsze włączonego ekranu (tak samo jak Apple Watch, porażka) co bardzo denerwuje, koszmarna bateria i widoczne zacinanie czasami. Sprzedałem na szczęście za minimalną stratą. Nie polecam.

 • igru

  A dlaczego Apple Watcha nie można łączyć z Androidem? Też bez sensu ;)

 • http://www.ipod.info.pl Norbert Cała

  trochę tak

 • L4xeus

  Założe się, że ktoś wykombinuję Apple Watch + Android.

 • rafikx

  Nie wiesz? To mezalians.