Polska premiera iPada jednak 12 kwietnia

No dobra, ale tylko taka nieoficjalna.
Wczorajsza informacja o pomyłce webmasterów Apple i planowanej na 12 kwietnia oficjalnej premierze iPada była trochę zmyślona. Ale abyście nie byli do końca zawiedzeni przypominam, że 12 kwietnia faktycznie będziecie mogli zobaczyć i dotknąć iPada. Wszystko to dzięki temu, że magazyn Moje Jabłuszko wspólnie z Macoscope organizuje imprezę p.t.
“iPad – rozczarowanie czy rewolucja?“
W trakcie prezentacji będziecie mogli usłyszeć o najnowszych projektach firmy Macoscope i Mojego Jabłuszka oraz ….. zobaczyć na żywo i wziąć do ręki najnowsze dziecko Apple – iPada.
Wszytko to zdarzy się w poniedziałek, 12 kwietnia 2010 roku o godzinie 19.00 w Zagadka CoffeeBar, Warszawa, ul. Elektoralna 24
Jeśli nie będziecie mogli być tam na żywo to zapraszam do oglądania transmisji na żywo, oczywiście dzięki firmie Stream Online. Transmisja będzie się odbywała na stronie MJ oraz u mnie na blogu. Będziecie też mogli ją zobaczyć bezpośrednio na ekranach waszych iPhonów lub iPadów :)

11 Comments

 1. O i to jest dobra wiadomość. Będę śledził.

 2. Co za bzdury tu wypisujecie to się w głowie nie mieści. Pierwszym europejskim krajem do którego trafi iPad będzie Wielka Brytania. Nastąpi to około 20 kwietnia. Pracuję w Apple Store w Birmingham więc wiem najlepiej. A Polska? Trudno powiedzieć kiedy.

 3. krisek: Proszę czytać ze zrozumieniem. 12 kwietnia będzie w Polsce nieoficjalna prezentacja iPada organizowana przez magazyn Moje Jabłuszko. Koniec kropka.
  Apple nie ma nic do tego.

 4. Czytam ze zrozumieniem: ” Polska premiera iPada jednak 12 kwietnia ”

  I po co ten tytuł posta, kiedy to jedynie kiepska prezentacja w Warszawie?

 5. Skąd wiesz, ze kiepska?? Byłeś?
  Pewnie tak samo jak pracujesz w Apple ;)
  Mitoman

 6. Byłem, widziałem i brałem udział. Wszystko to co możesz zobaczyć już dziś na stronie Apple zostanie zaprezentowane w Wawie. Inaczej mówiąc my już wiemy wszystko, nie chcemy jeszcze raz słuchać o iPadzie, chcemy aby pojawił się w sklepach jak najszybciej.

 7. Najgorsze jest to, że znając polską mentalność, ludzie znowu zaczną narzekać i wyśmiewać nowy produkt Apple’a. Znów się zacznie: a bo nie ma Flash’a, a bo nie ma kamery…
  Myślę, że ci wielcy indywidualiści powinni ponownie obejrzeć ostatnie wystąpienie Steve’a Jobs’a podczas Keynote aby zrozumieć, że iPad nie jest tabletem a raczej zajmuje pozycję pomiędzy iPhonem a MacBookiem. To nowe urządzenie, będące czytnikiem cyfrowych książek z podstawowymi możliwościami komputera.

 8. @RobertR

  Zapraszam cię serdecznie do salonu Apple gdzie pracuję od roku.
  Chętnie się z tobą spotkam osobiście i odpowiem ci na twój komentarz.
  Pracuję cały przyszły tydzień poniedziałek-piątek, wpadnij.

  Adres to: 152 Bullring Shopping Centre, Birmingham.

 9. krisek: Rozumie, że wszystko można zobaczyć na stornach Apple, ale nie można wziąć urządzenia do ręki. Właśnie na to damy szansę wszystkim którzy 12 pojawią się na naszej prezentacji. Co więcej mimo, że Ty pracujesz w Apple to właśnie uczestnicy naszej imprezy będą mogli wcześniej organoleptycznie sprawdzić jak się używa iPada.

 10. @norbi

  I bardzo mnie to cieszy!

 11. @norbi:

  Czy byłaby możliwość przetestowania na tym iPadzie tworzonej aktualnie aplikacji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *