Ponad 10 tys iPadów w Polsce?

iMagazine.pl publikuje dziś ciekawą informację na temat ilości iPadów w Polsce. Powołując się na Warsaw Business Journal informuje o ilości między 10 a 15 tys sztuk. Trzeba przyznać, że rozrzut dość duży, ale sama ilość jest równie duża. Jednocześnie w tej samej informacji pojawia się data polskiej premiery iPada i jest to 15 listopada czyli ta sama data, którą mam od swojego informatora.

Szczerze mówiąc nie wiem na ile prawdziwe są te liczby, ale jeśli jest tak naprawdę to jest to zdecydowanie dobry wynik. Szczególnie jak na produkt, którego nie ma w oficjalnej sprzedaży.

Pamiętacie może ile w Polsce sprzedało się iPhonów pierwszej generacji?

 • http://imagazine.pl Dominik Łada – iMagazine.pl

  Norbi, czytaj uważnie – nie podaje daty polskiej premiery, tylko plotkę, i to plotkę którą m.in. wyczytałem na ipod.info.pl. W plotkach słychać, że będzie „po” 15.11, a nie 15.11, także zobaczymy. Może to być 15, a może to być i początek grudnia – w tych plotkach jest też dosyć duży rozrzut…

 • Adrian

  czy 10 tys ipadów to dużo ??

 • rybak17

  ile iPhonów?

 • Adać

  Ile iPhone’ów? – zastanawialem sie nad tym wiele razy. Niedawno czytałem, że udział iPhone’ów w rynku telefonów komórkowych w Polsce to ok. 1%, czyli daje to ok. 430 tys. sztuk. Ale oczywiscie mowa o wszystkich 4 generacjach. Ale dużo z tego jest niesprawdzalne – np. ile Polacy kupili u operatorów, a ile przywieźli z zagranicy (dot. to z oczywistych względów najbardziej 2G).

 • N

  Cześć,

  może ktoś z was mi pomoże, iPad przestał mi się ładować nie syncuje się z iTunes. Wyczysciłem go i teraz pojawia mi się tylko jabuszko i tyle. Jakiś pomysł ?

 • Piti

  Ja bym z tym poszedł do jakiegoś serwisu zajmującego się sprzętem Apple’owym, jeśli o konkretne firmy chodzi to tylko w Krakowie znam. :P

 • http://www.getresponse.pl Simon