Program wymiany iPodów nano 1G – jeszcze raz

Pojawiły się dziś informacje, że w programie wymiany iPodów nano 1G, jaki rozpoczął się nieco ponad miesiąc temu, Apple nie wysyła już pierwszej generacji Nano tylko aktualną 6G. Niektórzy klienci już dostali takie iPody i zauważają, że mimo iż są nowe to sprawdzenie po numerze seryjnym wskazuje, że nie mają już gwarancji.

Dostałem dziś pytanie jak to jest w Polsce? Jednoznacznej odpowiedzi niestety nie ma. Polski serwis nie wie jakie iPody będą wysyłane do klientów, który zgłosili swoje Nano 1G do wymiany w Polsce. Do tej pory jeszcze żaden iPod po wymianie nie trafił do użytkownika. Można tylko podejrzewać, że prawdopodobnie będą to Nano 6G. Podobno zainteresowanie programem jest bardzo duże, wyższe niż się spodziewano.

 • Dus Jakub

  Nie dość, że dostają nowego 6x lepszego iPoda to jeszcze im źle, że bez gwarancji. 

 • Anonim

  No nie wiem czy lepszego, jakoś wolę to dotykowe kółko niż malutki dotykowy ekranik :)

 • Orze1

  Witam. po aktualizacji  dzis rano kilku programów wystąpil problem z dzwiekiem.Nie ma dzwieku w wiekszosci aplikacji nie ma gdy odblokowuje ipada ale muzyka leci w safari,youtube, dzwiek jest takze gdy w menu uwtawiam dzwiek sms.MAcie tez podobny problem.

 • http://openid.khron.net/ KHRoN

  Są osoby, które oddały iPoda na wymianę z myślą, że uda się wymienić zmarnowany odtwarzacz na taki sam model ale w lepszym stanie (nawet refurb) – ze świeżą baterią etc.

  … takie osoby są teraz zawiedzione informacją, iż otrzymają zupełnie inny model…

 • Badboymen

  Norbi, wiem, że to nie na temat, ale mam pytanie. Chodzi mi o dobry serwis dla iPhone 4 (psuje mi sie Home button) oraz w iPadzie 2 potrzebuje wymienić obudowie z tylu bo mi upadł i na rogu ma mega rysę/wżerę które jest niewygodne w użytkowaniu. chodzi mi o serwis co zrobi mi to na oryginalnych częściach nie oszukać przy tym reszty. A myk jest taki, że jestem z dolnego śląska i tu chciałbym oddać te rzeczy do naprawy. Z góry thx za pomoc.

 • Insitu

  Miało być nie psujac przy tym reszty. Pisałem z iPhone i mi zmienił, a ja nie zauważyłem tego :P

 • im@te

  jak tylko dostane swoj z wymiany to na pewno sie pochwale :)

 • Insitu

  Ok będę wdzięczny ;-) jak coś to mój @ insitu.dsg@gmail.com

 • Outta

  Czekam, aż serwis skontaktuje się ze mną po jego odbiór. Oddałem go już prawie miesiąc temu. ;)
  Szczerze mówiąc, mam sentyment do mojego starego iPod’a Nano 1G, ale z drugiej strony iPod Nano 6G też wydaje się być kuszący… Gdy już go otrzymam, postaram się Was o tym poinformować. :)

 • Outta

  Nie wiem czy to dobrze, że wymieniają iPod’a Nano 1G na nowy model. Ja na przykład czułem do starej generacji pewien sentyment. Bardzo go lubiłem – między innymi za clickwheel, którego brakuje mi w obecnej linii iPod’ów. Poza tym, stary Nano był taki oldschool’owy. A nowa generacja szczerze mówiąc nie za bardzo mi się podoba. Wydaje mi się zupełnie niepraktyczna w obsłudze (mały ekran mulititouch?). Taki ekran sprawdza się tylko w iPhone’ie/iTouch’u – gdzie ma 3,5″ – ale na pewno nie tutaj!

  A co do gwarancji –  chodzi tutaj o to, że Apple wcześniej zaznaczało, że każdy wymieniony egzemplarz będzie posiadał 90 dniową gwarancję – co jak widać okazało się nieprawdą. 

  Oto cytat: „Zamienny iPod jest objęty gwarancją przez 90 dni od daty serwisowania”.

  Źródło: http://www.apple.com/pl/support/ipodnano_replacement/

 • Marcin

  Witam , ja mam takie pytanie , mój ipod Nano się nie włącza , czy mogę iść z nim do ispota w celu wymiany ( jak w artykule powyżej ?)

 • Kokoszae

  Oddawałeś go w ispocie? Czy wymagają papierów do niego? Ja już swoich dawno nie mam… :(

 • ZŁY

  Dostaliście już swojego Ipoda?! Ja mój oddałem do wymiany 20 listopada i do tej pory jeszcze go nie mam! a 6 tygodni minęło już dawno! Na stronie Serwisu obsługującego ISpot widzę, że przy moim Ipodzie cały czas widnieje info – zamówiono nowy. Super tylko ile jeszcze!