PwnageTool, RedSn0w z trwałym Jailbreakiem iOS 5.1.1

iPhone Dev-Team wydał zaktualizowane wersje PwnageTool, RedSn0w wspierające trwały Jailbreak iOS 5.1.1. Czyli nie jesteście już skazani na Absinthe. Jakie te programy mają przewagę nad Absinthe chyba nie muszę znawcom tłumaczyć.

PwnageTool 5.1.1 (Mac OS): PwnageTool_5.1.1.dmg
RedSn0w 0.9.12b1 (Mac OS): redsn0w_mac_0.9.12b1.zip
RedSn0w 0.9.12b1 (Windows): redsn0w_win_0.9.12b1.zip

22 Comments

 1. Czym to teraz się zdejmuje/omija simlocka w iPhone 4 w sofcie 5.1?

 2. A jak ktoś nie jest znawcą? Please!

 3. no mógłbyś opisać czym się różnią od Absinthe bo ja nie wiem :(

 4. hmmm, sledze informacje na tej stronie od jakiejś połowy roku i szczerze mówiąc też nie wiem czym się różni złamanie Absinthem i RedSn0Wem.
  Może ktoś opisać różnice w 2 zdaniach?

 5. Absinthem musisz OD NOWA wygrywać backup lub wszystkie programy po jaibreak bo kasie wszystko a Redsnowem nie. Po prostu robi jaibreaka bez WYMAZYWANIA zawartości !

 6.  nie do końca prawda chyba bo ja robiłem niedawno Absinthem 2.0.2 na iphonie 4g i mi nic nie skasował z telefonu

 7. Może nic nie miałeś :P

 8. Redsn0w robi aktywacje :)

 9.  z tej strony
  „2. za pomocą iTunes robimy backup urządzenia – prawy klawisz na urządzeniu na liście iTunes i Archiwizuj – to bardzo ważny punkt
  bo czy w kolejnym punkcie zrobimy zerowanie czy go nie zrobimy to
  program i tak sam wykona takie zerowanie telefonu wiec bez backupu
  tracimy wszystkie dane”
  pzdr

 10.  no to tyle to ja też wiem…ale nic mi nie skasowało, a miałem troche gier i programów. Poczytajcie sobie wpisy przy wcześniejszych newsach od Absinthe – paru ludzi również pisze tam, że JB nic im nie skasował oraz na innych forach również to samo piszą ;]

 11. u mnie po Absinthe tez np zniknela 1 cz tez 2 gry i programy
  reszta pozostala nie naruszona

 12.  Znikają tylko „Cydiowe” programy.

 13.  to rozumiem, że po redno0w’ie nie znikają ?

 14. czy moge uzyc tego redn0w do jailbreaku na ipad2 wifi+3g na 5.1.1 ?

 15. Czy po wykonaniu aktualizacji i wykonaniu jailbrake będzie można znów odblokować telefon metodą SAM ?? Mam zgrany plik backup SAM. Dziękuję za info!! :)

 16. dokładnie mi na 3 urządzeniach tzn. nowy iPAD 64GB GSM, iPhone 4S 16GB i iPhone 32GB oraz iPad 2 GSM, nic nie znikło jak zrobiłem JB przez Absinthe. a i tez zawartości nie kasowałem :) pomimo ze było zalecane :)    

 17. tinyurl.com/cyrj7eu

 18. a jak ma się redsnow do Absintha odnośnie Instalous. była jakas poprawka żeby nie znikały programy zainstalowane przez Instalous po podłączeniu do iTunes i zsynchronizowaniu ?

 19. Mnie po JB przez Absinth 2.0.4 w IP4S z 5.1.1 szwankuje mikrofon, ludzie mnie nie słyszą, ma ktoś taki problem? 

 20. witam, jako że jestem nowym uzytkownikiem iphone 4 mam kilka pytań. Proszę aby opisał ktoś krok po kroku jak zrobić trwały jailbreak, jak wejsc w tryb dfu. 

  Pozdrawiam

 21. witam jest laikiem ale chciał bym zmienć wersje iOS w moim iphone 3gs mam na nim jailbrak z wersją softu 4.2.1 jak mam zmienić to tym redsnow, może mi ktoś pomóc?

 22. Moze mi ktoś pomuc w zmianie oprogramowania na iphon 3gs? sprawa wygląda tak mam 3gs mam jailbreak wersja frimware to 4.2.1 i mam simlock na Vodafone z UK, a chce wersje systemu 5.1.1 z trawłym jailbreak i oczywiście zdjac simlock :) czy moze mi Ktos pomuc jak to zrobić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *