Recenzja Apple Watch od The Verge – dostał 7/10

Musicie zobaczyć jedną z pierwszych recenzji Apple Watch, którą zrobiło The Verge. Sam zegarek dostał u nich 7/10, a recenzja potwierdza mniej więcej to co ja uważam o nim bez trzymania go w ręku. To w dużym stopniu wizja jaką miało Pebble ale rozwinięta zdecydowanie bardziej o wsparcie dla ekosystemu Apple. Niestety część z tej fajnej funkcjonalności, np Apple Pay i Siri nie będzie działała na razie w Polsce, a to szkoda bo jak widać po tej recenzji to zdecydowania umniejsza jego przydatność.

Ja jednak chciałem zwrócić uwagę na rozmach tej recenzji – zresztą spójrzcie na stronę www.theverge.com. Sam nie wiem czego im bardziej zazdroszczę, tego rozmachu czy dostępu do takiego sprzętu na prawie miesiąc przed premierą.

 • http://www.motionpikczer.com Michał Liszcz | Motion Pikczer

  Czy on.. ( nie przechodzi mi to przez gardło..) przycina? To jest totalne nieporozumienie przy współpracy z Iphonem. Są widoczne lagi.. nie o takim kompromisie między mocą urządzenia a baterią myślałem :(

 • Andrzej

  Kurde tak jak pierwsza generacja iPhone – wolny, długo sie ładują aplikacje, te 2 rodzaje emotikonów – serce i biała rękawiczka (od 5m38s – to takie niewiadoma co. Ktoś tu kiedyś powiedział ze watch 5 generacja będzie na tyle dobry zeby go kupić. Mam wrażenie ze oni juz pracują nad 2 generacja. Tylko po co wypuszczać coś co od razu jest wolne? – czas ładowania tej jednej informacji (od 6m15s) – to przecież porażka… I tyle w temacie

 • Marucins

  Przepraszam ale im dłużej na to patrze szczególnie na materiał do VERGR to postrzegam Apple Watch jaką Chińską zabawkę.
  Nie wiem czy to wina wersji, czy nadgarstka osoby noszącej, a może wyświetlanych informacji na ekranie. Ale tak się czuję.
  Wszystko jest dobrze do czasu włączenia ekranu.

 • Rzeźnik z Bulerbyn

  No ba jak zrobili przy ipad mini 1 ? wydali go bez retiny , to było pewne że następna generacjia będzie ją mieć ale banda cymbałów pobiegła go i tak kupić i za rok kupili je znowu . potem chwalą się cyferkami . XXI wiek a ludzie są nadal głupi jak w średniowieczu :)

 • RDF2

  niestety, nigdy nie jest dobrze.
  ten „zegarek” jest mega brzydki. sorry apple. zrobiliście pierwszy od lat brzydki produkt. UI również jest koszmarny. brzydki i nieergonomiczny.
  wciąż musimy poczekać na kogoś, kto „zrobi to dobrze”. – ta firma będzie nowym apple.

 • RDF2

  a co w tym dziwnego? lagi na moim iPodzie touch sa normą. przycinki na macbooku z retiną również. nowy standard apple. ;)

 • MASAKRA

  apple pay dziala w polsce. nie dziala tylko zakladanie amerykanskich kart dla kogos kto nie ma adresu w stanach.

 • Marucins
 • Bart

  Ja jednak czekam na Apple Watch 2 :(

 • Rzeźnik z Bulerbyn

  Pierwszy raz napisałeś coś mądrego na tym blogu :)

 • L4xeus

  Kupilem pre-order Apple Watch Sport w kolorze Space Gray 42mm z czarnym paskiem. Na poczatku chcialem kupic normalny Apple Watch, ale jak zobaczylem Sport w Space Gray zmienilem zdanie. Bardzo ladnie sie prezentuje. Przy zakupie mialem 2-4 tygodnie, wiec mialem szczescie. Kupowalem w Londynie, zaplacilem okolo 340 funtow,

 • PiTi

  Urzekła mnie Twoja historia. Nurtuje mnie tylko jedna niedopowiedziana kwestia, mianowicie jakie gacie miałeś wtedy na sobie i koniecznie gdzie i za ile je kupiłeś :D