Regenerowany iPod w specjalnej cenie

Pozornie dzisiejsze wyłączenie Apple Store Online nie wiązało się ze zmianami. To jednak tylko pozory. W polskim sklepie pojawiły się działy z odnowionymi produktami czyli tak zwanymi Refurbished. Czym są te Odnowione produkty – swoją drogą spory bałagan w nazewnictwie raz odnowione, raz regenerowane, raz refurbished – są to produkty, które z jakiś powodów wróciły do Apple. Albo ktoś je zwrócił, albo zostały naprawione. Wszystkie są sprawne, nie noszą dużych śladów użycia, często mają inne pudełko niż sprzęt nowy, gwarancję oraz niższą cenę. Czasem są dużo tańsze.
Na razie dział pojawił się tylko w odniesieniu do Odnowionych iPodów oraz Odnowionych komputerów. Nie mamy jednak ani działu odnowionych iPadów, ani iPhone. Co więcej w dziale iPodów i komputerów nie mamy żadnych ofert, ale pewnie niedługo się pojawią.
Będzie taniej :)

—————AKTUALIZACJA————-
Kategorie odnowionych iPodów i komputerów wyparowały. Myślę, że to jednak, że niedługo pojawią się już z aktywnymi ofertami.

12 Comments

 1. Hubert Witkowski

  coś czuję że będzie to w Polsce najbardziej oblegany dział :)

 2. Ciekawe o ole Apple obniży ceny tech urządzeń.

 3. kazdy hipster teraz kupi taniej sprzęt na którym bedzie jaPko

 4. Wątpię, że będą znacząco tańsze. Z produkty Refurbished, z którymi się do tej pory spotkałem nie były wcale lepszą ofertą niż allegro. Jedynie dłuższa gwarancja to plus…

 5. A co ty myślisz że tylko Polacy tak kupują to masz chłopcze naprawde marne mniemanie o rodakach . W UK to normalka (gumtree , ebay i inne ) to podstawa . Ostanio na amazonie były nowe iphone 5(czarne 16 GB) po 389 funtów .

 6. Z tego co widzę to była pomyłka – Apple już usunęło tę kategorię z polskiego Apple Store.

 7. Niestety, ale masz rację. Ciekawe dlaczego? :(

 8. Już usunęli..

 9. Już nie ma opcji zakupu refurbów:( zniknęło

 10. Hmm.. czy mi się wydaję czy te działy już zniknęły?

 11. fApple dało dla biednych Polaków Primaaprilisowy żart.

  Macie! Dołączcie do elity za mniejsza cenę.

 12. Hahaha no patrząc w UK że patolagia biega z ip to naprawde super elita haha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *