Reklama nowych iPodów

Reklamy Apple goszczą u mnie bardzo rzadko, ale tak dawno nie było nowej reklamy iPodów, że musiałem. Jak zobaczycie jest to wspólna reklama wszystkich nowych modeli. Koncentruje się głównie na ich nowej kolorystyce i jest po prostu średnia, ale fajnie, że jest. Jestem ciekaw czy zobaczymy ją w Polskiej TV, obstawiam, że nie.

14 Comments

 1. moim skromnym zdaniem jest świetna

 2. Łał, jakże inna od dotychczas znanych, ale genialna :)

 3. Czy tylko ja mam wrażenie, zę nowe iPody nano wyglądają jak Nokia Lumia ?

 4. Nowe iPody nano wyglądają jak stare/poprzednie iPody nano (kwadraty), tylko rozciągnięte do prostokąta.

 5. Nie jest średnia, jest świetna.

 6. Ja również uważam, że jest świetna. Nowe kolory średnio mi odpowiadają, lecz reklama sama w sobie jest naprawdę dobra.

 7. Faktycznie skacząca Lumia :)

 8. Damian Skibniewski

  reklama lepsza od reklamy iphonow 5 generacji .

 9. bardzo fajna :))

 10. Osobiście uważam, że trochę za bardzo położyłeś nacisk na iPhona i iPada, zapomniałeś trochę o iPodach. Przez to spodziewasz się fajerwerków, bo do tego przyzwyczaiły cię właśnie te urządzenia. Super specyfikacje, głośne reklamy, konkurencja i tak dalej. Bo to jest pole do konkurencji. Bądź co bądź, iPody póki co nie mają konkurencji. Reklamy są po to, by pokazać wszystkim niezainteresowanym że są nowe iPody, a nie że są iPody lepsze od reszty. Takie moje zdanie, a reklama jest według mnie świetna. Bardzo muzyczna, taka jak iPody :)

 11. Przy okazji – na stronie Apple Store Online, przy zakupie iPodów zmienił się termin wysyłki. Wcześniej był październik, teraz pisze 2 tygodnie, wychodzi więc i tak na to samo ^^

 12. Mój iTouch już został wysłany :) Teraz tylko czekać :)

 13. Moj iTouch już został wysłany, ta reklama tylko powoduje, że staje się co raz bardziej niecierpliwy i oglądam co raz to nowe unboxingi :) Mam nadzieje, że Apple nas nie zawiedzie :)

 14. muzyka z Forza Horizon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *