Rubyra1n – nowy Jailbreak od GeoHota???

Fani iPhone’a odkryli domenę RUBYRA1N.COM zarejestrowaną na dokładnie te same dane co domena Blackra1n.com. Blackra1n to oczywiście program do Jailbreake’a firmowany przez GeoHota.  Bardzo możliwe, że rejestracja domeny Rubyra1n.com zapowiada, że wkrótce powstanie program do łamani zabezpieczeń systemu iOS o tej nazwie.

Oczywiście nie wiadomo, czy powstanie i czy będzie działał z systemem iOS 4.2.1 czy może nowszym, ale nazwa Rubyra1n przyznajcie jest ładna :). GeoHot to także twórca narzędzia Limera1n.

  • lukaszbik

    George Hotz zgłosił do rejestracji domenę rubyra1n.com już 27. marca bieżącego roku ja mysle ze po prostu zarejestrowal te domene i tyle (moze to mial byc limera1n ?? czyli jailbrake 4.1 a potem zmienil zdanie i nazwe??? kto wie ) i ze nic nie planuje w tej sprawie niech bog nad nami czuwa i zebym sie mylil bo tylko on potrafil w prosty sposob pokazac ze nie ma rzeczy nie mozliwych no ale podobno zszedl ze sceny jailbrake wiec bedzie trudno :(

  • Janek

    ostatnio twierdzi, że jailbreakiem się nie zajmuje, dlatego bo ludzie go prześladowali i ciągle pytali- kiedy, kiedy? Ja również mam nadzieję, że wkrótce znowu udowodni, ze niema sobie równych i niech ten jailbreak nazywa się Rubyra1n.:)

  • eXotic

    Nie siejcie propagandy. Już raz była akcja z domenami i GeoHot mówił że jego dane są publiczne i każdy sobie może na jego dane zarejestrować domenę.

  • Pingback: Geohot wróci na scenę JB – Rubyra1n? | Blog - iPod, iPad, iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4 - informacje ...