RunKeeper i Pebble w jednym stali domu

pebble runkeeperMuszę się przyznać – nie korzystałem z RunKeeper, pewnie dlatego, że nie biegam, a to chyba aplikacja głównie dla biegających. Dzisiejsza aktualizacja sprawiła, że będę. Po pierwsze można sobie ustawić profil rowerzysta (to już było wcześniej), a po drugie od dziś aplikacja współpracuje z zegarkiem Pebble. Zastanawiałem się jak ta współpraca jest rozwiązana, gdzie pobieramy aplikację na Pebble itp. Okazuje się, że jest dużo prościej.
Jeśli uruchomimy na naszym sparowanym z Pebble iPhone aplikację RunKeeper to wyświetli nam ona informację o połączeniu z zegarkiem. Na zegarku tymczasem pojawi się nowe menu RunKeeper. Po jego wybraniu będziemy mieli informację o czasie treningu i przebytych milach … no właśnie nie udało mi się przestawić zegarka w tryb kilometrowy. Jestem pewien, że przy najbliższej aktualizacji będzie to poprawione. Z poziomu zegarka możemy obserwować trening, ale także go zatrzymywać i wznawiać.
Nie wiedziałem, że aplikacje na Pebble może wysyłać aplikacja z iPhone’a. To bardzo fajna funkcja, szczególnie, że ta aplikacja znika po zamknięciu appki na iPhone. Ten zegarek jeszcze nas zaskoczy, mówię Wam.

 • http://webconsumer.pl/ Krzysztof Janiczek

  Zapowiada się coraz ciekawiej. Zobaczymy co jeszcze „wsadzą” w ten zegarek :D

 • MarekMotyka

  Można ustawić tak aby pokazywało prędkość km/h ?

  Ostatnio tą aplikacją sprawdzałem prędkości zjazdów ze stoku ale łatwiej byłoby to sprawdzić na bierząco na zegarku :)

 • Hubert

  Czy ktoś z Was wie czy Pebble można kupić w Polsce i za ile?

 • http://www.ipod.info.pl Norbert Cała

  Nie ma żadnego przedstawiciela