Seas0nPass – trwały Jailbreak Apple TV black 2G z 5.0.1

Jeśli się martwiliście, że Absinthe 2.0 nie obsługuje Apple TV black to nie musicie. Pojawiła się już nowa wersja narzędzia Seas0nPass 0.8.5. Za jej pomocą możecie wprowadzić w trwały tryb Jailbreak Apple TV black ale tyko generacji drugiej i tylko z najnowszym softem iOS 5.0.1 (wewnętrznie iOS 5.1.1). Możliwości wprowadzenia najnowszego Apple TV w JB na razie nie ma.

Program możecie pobrać z
– Seas0nPass dla Mac
– Seas0nPass dla Windows

1. podłączamy Apple TV do kompa kablem Micro USB
2. uruchamiamy Seas0nPass i klikamy na Create IPSW
3. czekamy na pobranie softu
4. gdy pojawi się na ekranie monit to wciskamy na pilocie na raz przyciski Menu i Play na 7 sekund, co wprowadzi Apple TV w DFU
5. w pewnym momencie mignie nam okno iTunes nie robimy nic tylko czekamy na zakończenie procesu (czasem skrypt nie zadziała to końca i trzeba w ostatnim oknie kliknąć „Otwórz”).
6. Aby zwiększyć możliwości Apple TV nie wystarczy Jailbreak. Trzeba potem zainstalować zewnętrzne programy np. Couch Surfer Pro, Last.fm, Media Player, RSS Feeds, Weather, NitoTV, Remote HD czy XBMC. Najprościej to zrobić za pomocą płatnego 29,95$ pakietu aTV Flash.

5 Comments

  1. Wow na razie mecze się z ipadem 3 bo coś sie jailbreak nie chcę zrobić potem biorę się za to ;d

  2.  Wszystko działa, jailbreak robi się bez problemu (jedynie w iTunes wyskoczył mi na końcu błąd weryfikacji, ale JB oczywiście się udał). Wreszcie untethered, miałem już dość żonglowania laptopem przy przenosinach z salonu do pokoju

  3. mam aTV2 – wersja oprogramowania 4.4.4 (3330) zainstalowałem nowy Seas0nPass, a następnie FireCore 1,6.
    Mam pytanie:
    Co zrobić i jak aby zaktualizować oprogramowanie z 4.4.4 do 5.0.1?

  4. I use PlayerXtreme for casting my screens to watch movies and video on the big screen through its chrome cast and Airplay features. It also provides 1080p backup along with Dolby Digital and True HD support. It also enhances the audio 3times without compromising the quality. It also offers many other features. Give it a try.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *