Soft 6.0 (iOS 7.0.2) dla Apple TV ponownie dostępny

IMG_0126

Kilka dni temu pojawił się i potem szybko znikł soft 6.0 (wewnętrznie 7.0) dla Apple TV. Podobno były w nim błędy mogące doprowadzić do problemów z łącznością Wi-Fi, a nawet do uszkodzenia samego urządzenia. Dziś w nocy wznowiono dystrybucję nowego softu. Ciągle jest on oznaczony jako 6.0 ale tym razem wewnętrznie jest to 7.0.2 build 11A502, poprzednio był to build 11A470e. Nowy soft dostępny jest dla wszystkich „czarnych” Apple TV czyli AppleTV2.1, AppleTV3.1, AppleTV3.2. Jeśli pobraliście poprzednią wersję softu to dla Waszego bezpieczeństwa odtwórzcie Apple TV z poziomu iTunes, wtedy pobierze się najnowszy soft.
System iOS 6.0 dla Apple TV dodaje funkcję iTunes radio, możliwość kupowania muzyki z iTunes Store, większe wsparcie dla iCloud oraz możliwość odtwarzania materiałów przez AirPlay z iCloud bez konieczności ich pobierania.

19 Comments

 1. A działa Ci Norbert AirPlay z iCloud na iPhone ??? u mnie działa a u koleżanki nie i nie mam pojęcia dlaczego….

 2. Witam, a ja nie potrafię zalogować się do youtube. Mam tego samego maila dla konta w itunes i wyświetla się komunikat, że dla tego konta to nie możliwe – w czym problem ? (w iphone w aplikacji youtube jestem zalogowany). Wychodzi na to, że apple tv nie akceptuje tego samego loginu (maila) dla itunes i youtube ?

 3. Ja mam tego samego maila do YouTube i iTunes i wszystko mi działa jak należy.

 4. Powiedzcie jak zaktualizować ATV z poziomu iTunes? I jak sprawdzić jaki build się ma? Mam teraz po ponownej instalacji w ATV 6.0 (6646.65)

 5. A ja mam napisane : „Tego konta nie można używać z Apple TV. Spróbuj ponownie z innym kontem”, kurcze co jest – soft zaktualizowany. iTunes Store oraz iCloud na tym samym mailu, a do Youtube po próbie zalogowania się na tym samym mailu komunikat jak wyżej ??

 6. Masz włączoną dwu stopniową weryfikację w koncie Google?

 7. Nie, nie mam włączonej weryfikacji dwuetapowej. Może jakaś specjalna konfiguracja konta gmail potrzebna ?

 8. microusb do apple tv, drugi koniec do komputera z itunes, potem podpinasz zasilanie do apple tv i w itunes klikasz restore/odtworz

 9. i po aktualizacji wywalili wideo ze strumieni zdjęć!

 10. Mam pytanie. Zaktualizowałem swoje apple tv (3 gen) tym „wadliwym” softem. Po przeczytaniu tego newsa podłączyłem aTV do komputera i odtworzyłem je przez iTunes. Po zakończeniu procesu wyświetliła się informacja „Odłącz aTV od komputera i podłącz do telewizora. Gdy podłączę do tv na ekranie wyświetla się aTV z kablem usb skierowanym w logo iTunes. Co mam teraz zrobić?

 11. Po co odtwarzałeś? Ja też na początku zainstalowałem wadliwy soft, dzisiaj wyszła łatka i dokonałem aktualizacji z poziomu urządzenia do poprawnej wersji. Jeśli po updacie ci się nic nie ucegliło to nie było potrzeby odtwarzać.

 12. Nie pytam czy była potrzeba czy nie. Tylko jak to naprawić.

 13. Jeśli urządzenie pokazuje że masz podłączyć je do iTunes, to podłącz je do iTunes.

 14. W tekscie jest mowa o dodaniu itunes radio, mam to , które zawsze było /radio/ czy cos nowego powinno się pojawić?

 15. Nie wiem czy było to wcześniej, ale mi po tym restore do naj-najnowszego oprogramowania się pojawiła ikonka do katalogu eventów Apple, czego chyba wcześniej nie było :D

 16. (sorki za powtórzenie)

 17. W tekscie jest mowa o dodaniu itunes radio, mam to , które zawsze było /radio/ czy cos nowego powinno się pojawić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *