Sound ID 510 – słuchawka Bluetooth bardzo iPhonowa

Ostatnio bardzo rzadko piszę o akcesoriach dla iPhonów czy iPodów, ale czasem zdarzają się fajne rozwiązania o których warto napisać. Jednym z nich zdecydowanie jest słuchawka firmy Sound ID 510. Z wyglądu wygląda jak 90% typowych słuchawek Bluetooth jakie używamy z telefonami komórkowymi. Ładowana jest z portu Micro USB, wyposażona w baterię Lithium-Polymer która starcza na 5 godzin rozmowy. Posiada także system trzech mikrofonów odpowiadających za system wyciszenia dźwięków zewnętrznych oraz dotykową cześć odpowiadającą za sterowanie siłą dźwięku.
To wszystko jednak możemy spotkać także w innych słuchawkach, to co ją wyróżnia to możliwość sterowania przez aplikację przez AppStore.
Darmowy dostępny z AppStore program EarPrint, pozwala dostosować dźwięk w słuchawce do własnych wymagań. Możemy także sprawdzić stan naładowania baterii, zmienić działanie diody sygnalizującej połączenie czy wreszcie zobaczyć jak słuchawka będzie działa z wyłączonym wyciszaniem dźwięku. Inną bardzo przydatną funkcją jest wyszukiwanie zagubionej słuchawki.
Ten zdecydowanie najbardziej iPhonowy zestaw Bluetooth na rynku, będzie dostępny w cenie około 400 zł od 6 czerwca.

  • Wito

    Witam. Zastanawiam się czy będzie działała z iPadem pod Skype. Z opisu kompatybilności w AppStore wygląda, że tak.

  • Damian

    Będzie