Spotkaj się z nami aby zobaczyć co pokaże Apple i wygraj iPada mini

Spotkaj się z nami aby zobaczyć co pokaże Apple i wygraj iPada miniPewnie bardziej czekacie na relację z IFA, ale na to musicie jeszcze chwilkę poczekać bo dopiero wróciłem i znowu wyjechałem. Tymczasem chciałbym Was zaprosić na wspólne oglądanie premiery iPhone 5S/5C. Jak co roku robimy imprezę na której będziecie mogli się z nami spotkać i wspólnie zobaczyć co przygotowało Apple. Tym razem impreza odbędzie się nowym miejscu czyli w Applecaffe na ulicy Pięknej 24/26A w Warszawie o godzinie 18:00. Partnerem transmisji będzie zaś ING Bank Śląski, twórca aplikacji mobilnych: na tablety (ING BankMobile HD).
Będzie coś do zjedzenia, coś do picia, będą różne nagrody w tym iPad mini :), będziemy też My w pełnym składzie DNW. Zapraszamy serdecznie będzie się działo :). Jeśli planujecie przyjść to koniecznie zapiszcie się do wydarzenia na FB, jeśli zaś szukacie więcej informacji to znajdziecie je oczywiście na www.imagazine.pl. Jeśli jednak nie będziecie mogli się osobiście zjawić to nasz partner StreamOnline zadba o transmisję Live.

Do Zobaczenia!

10 Comments

 1. Super! Już wyczekuję najbliższego wtorku :)

 2. Grzegorz Stępień

  Konkurs czy loteria? Wiedza czy losowanie?

 3. Wpadł bym ale nie mam jak :<

 4. Jutro będą szczegóły

 5. Oby Apple udostępniło livestream jak w przypadku tegorocznego WWDC

 6. Grzegorz Stępień

  OK.

 7. Grzegorz Stępień

  Ostatnio Apple udostępniało transmisję. Powinna być i teraz. Informacja pojawi się na http://www.apple.com we wtorek w ciągu dnia.

 8. Prędzej konkurs. W robienie loterii wchodzą kwestie prawne, a jak partnerem iM jest ING to lepiej to zrobić profesjonalnie ;)

 9. Na pewno konkurs. Loteria wymaga zgody urzędu celnego, a na tą czeka się do pół roku. Dlatego w konkursach mało kiedy używają słowa loteria, a regulaminy wyraźnie mówią, że np. wygrywa ten który wyśle smsa najbliżej pełnej godziny. Sprawia wrażenie losowości, a takie nie jest.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *