Spring Forward – Wiosno napieraj czy produkt indywidualny?

Apple trochę niespodziewanie zaprasza na na konferencję, która odpędzie się 9 Marca o godzinie 18 naszego czasu. Ostatni raz marcowa konferencja odbyła się w 2012 roku, w 2013 i 2014 ich nie było. Tym razem nie musimy zgadywać, czy będzie live stream czy nie – wiemy, że będzie. Miejsce konferencji to Yerba Buena Center for the Arts w San Francisco, czyli obiekt wielokrotnie goszczący imprezy Apple. Tytuł to Spring Forward co w wolnym tłumaczeniu można odczytać jako Wiosno napieraj lub jak mi przypomniano w komentarzach to też określenie zmiany czasu z zimowego na letni co bezpośrednio wiąże się z zegarkiem. Jest też ekonomiczne podejście do sprawy „Forward” to pewien specjalny rodzaj transakcji, który jest z gatunku instrumentów ekonomicznych typu tailor made (uszyty na miarę) – każda umowa jest tworzona dla indywidualnego klienta – trochę jak z Apple Watch prawda :)?

Choć akurat jak nie jestem przekonany, że to będzie konferencja poświęcona tylko zegarkowi. Możliwe, że poznamy jego wszystkie ceny, konkretną datę wejścia na rynek i kilka szczegółów. Nie sądzę jednak, że usłyszymy „Od jutra w sklepach”, w końcu Tim mówił, że to będzie jednak kwiecień. Na pewno też usłyszymy o innych produktach, może to będzie nowy MacBook z ekranem 12″ lub iPad z ekranem 12″ – możliwe zresztą, że to jedno i to samo urządzenie. Apple już kilka razy pokazywało iPada właśnie na marcowych konferencjach (2011, 2012). Prawdopodobnie też usłyszymy jakieś informacje na temat Apple Beats Music, a może zobaczymy nowego iPoda ;), w końcu sporo ich pokazano dawnymi czasy w YBCA. Z iPodem to może przesadzam, ale to miejsce jest jak żadne inne związane z Apple i Muzyka.

52 Comments

  1. AirDroid, Pushbullet, MightyText… Na Windowsie odbierałem i wysyłałem sms’y całkowicie zdalnie, zanim taka opcja pojawiła się na OSX. Chodzi chyba o 1000 rzeczy o istnieniu których nie wiesz :)

  2. czy te programy zrobil producent systemu (M$) czy tak jak te funkcje sa WBUDOWANE I ZINTEGROWANE z systemem Apple? :-]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *