Stojako-uchwyt dla iPhone 4

The Glif to wyjątkowe akcesorium i musiałem o nim wspomnieć.
Jest to specjalnie zaprojektowany kawałek czarnego plastiku, który jest stojako-uchwytem dla iPhone. Dzięki niemu postawimy iPhone 4 w pionie, poziomie i jakoś jeszcze :). Dodatkowo dzięki zamontowaniu uniwersalnego gwintu znanego z aparatów fotograficznych, bezproblemowo umieścimy go na każdym statywie. Całość mała, lekka i poręczna.
W chwili obecnej zbierane są zamówienia na ten gadżet. Dystrybucja znacznie się za około miesiąc.  Koszt uchwytu to 20$ + 8$ przesyłka co daje około 90 zł. Jako ciekawostkę można podać, że projektanci The Glif, zebrali już 70 tys $, choć na uruchomienie produkcji potrzebowali tylko 10 tys.


Ja już zamówiłem.

16 Comments

 1. Pytanie z innej beczki : co to za App z tym zegarkiem białym?

 2. Antenna guide:) Dobre

 3. Właśnie, co to za aplikacja?

 4. Night Stand panowie. :-)

 5. Night Standów jest pełno… Chodzi mi o dokładną nazwę dokładnie tamtej aplikacji… Bo zegarek jest świetny : duże cyfry białe na czarnym tle

 6. Urządzenie przydatne jako uchwyt do statywu. Od święta można użyć jako podstawki. Żart z Antennagate nie trafiony moim zdaniem. Cena – 20$ za kawałek plastiku z gwintem – nie do przyjęcia.

 7. Bardzo poręczne. Chyba się skusze.

 8. Ciekawe, ale drogie. Tak jak mówi Adrian4… cena nie do przyjęcia za kawałek plastiku… poczekajcie, chiny na pewno niedługi się odezwą…:)

 9. Drogo, ale jako dodatkowa funkcję moga wpisać „chroni przed hand of death” :p

 10. @Adrian4, eddy – bo niby 30$ za Bumpera (kawalek gumy) jest cena super okazyjna;) tu raczej chodzi o pomysl a nie koszty produkcji;)

 11. @iunlock . przeciez jest pokazane to w ostatniej scenie:) i jeszcze wyśmiewczo dzwonią do steavena :)

  @3g, a jak wychodzi nowy ipod to wszyscy go na części rozbierają i liczą ile apple zarabia ;)

 12. Stojako uchwyt dla iphone 4.. Peachy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *