To nie iPhone 5S ale może iPhone 6

to nie iphone 5S to może iPhone 6Wczoraj w Nadgryzionych rozmawialiśmy o nowym modelu iPhone jaki serwis www.gsmarena.com wyrenderował sobie w oparciu o złożone patenty Apple. Wyszedł z tego całkiem zgrabny telefon z przednią i tylną częścią nie płaską jak to jest w większości telefonów, tylko lekko wygiętą. Podobny kształt tyle, że oczywiście w mniejszej bryle mają iPody Nano czwartej i piątej generacji. Ekran to coś około 5″ ale zupełnie pozbawiony ramek i przycisku home. Cała przednia część to tylko ekran. Początkowo mi się nie podobał i miałem o nim nawet nie pisać, ale im dłużej na niego patrze tym bardziej przemawia do mnie i zaczyna mi się podobać. Największym zaś błędem jaki zrobił serwis www.gsmarena.com jest nazwanie go iPhone 5S. Bardzo możliwe, że taki iPhone powstanie, ale będzie to następca nadchodzącej generacji. Najbliższa generacja iPhone’a, którą zobaczymy na jesieni jestem przekonany, że będzie wyglądała prawie identycznie jak iPhone 5.

16 Comments

 1. Maciej Winiarski

  Mogliby zrobic taki sam materiał jak w ww. IPodach…

 2. i wyszla im Lumia 920 :-)

 3. Hmmm inna Lumie 920 widzieliśmy

 4. Jasne, że w „dużym uproszczeniu” napisałem o Lumii, ale „całokształt” tej wizualizacji BARDZO przypomina Nokie. Coś jak pierwsze wrażenie HTC One i iP5 ;-) Pozrdrawiam

 5. Nie ma znaczenia co Apple wyda i tak na 100% będzie podobać się Norbiemu . A to coś wygląda jak piersiówka chyba że to część nowości i będę mógł nosić w tym alkohol :)

 6. ekran od ścianki do ścianki musiałby wyglądać nieziemsko – wcale nie jest tak, że mi się wszystko podoba. Większość tak

 7. A ja poproszę takiego

 8. proszę, jaki z Norbiego celebryta, w Wiadomościach się lansuje… ;)

 9. Norbert, gratuluję występu w Wiadomościach :)

 10. „Początkowo mi się nie podobał i miałem o nim nawet nie pisać, ale im dłużej na niego patrze tym bardziej przemawia do mnie i zaczyna mi się podobać.”

  Gdyby okazało się że jest identyczny telefon jak ten koncept z logo Samsunga to czy dalej podobałby się wyznawcy?

 11. Lumia 920 – tyle w temacie.

 12. wyglądu tak – system były ciągle do niczego. Tak jest z HTC One – podoba mi się z wierzchu – niestety system

 13. https://copy.com?r=9T8kCC 12GB za free, nowa konkurencja dropboxa https://copy.com?r=9T8kCC

 14. Też wam tnie się Iphone 5 po aktualizacji softu do iOS 6.1.3 ??

 15. Właśnie, z wyglądu bo i o niego rozchodzi się cały ten szum.

  iOS ciągle jest ten sam (a jak coś konkretnego wprowadzą to miesiące za murzynami) to i nie ma po co rozmawiać o systemie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *