TuneFlex i iTrip nano czyli nowości od Griffina

Jedna z bardziej znanych firm produkujących akcesoria dla iPod i iPhono przedstawił kilka ciekawych produktów.

tuneflexauxsmartclick_2Pierwszy z nich to TuneFlex. Jesto to wpinany w złącze samochodowej zapalniczki uchwyt dedykowany dla iPhone’a. Uchwyt jest na elastycznym ramieniu które wpinamy w złącze zapalniczki i kształtujemy tak aby był umieszczony w wygodny dla nas sposób. Uchwyt mimo, że elastyczny jest bardzo wytrzymały. iPhone lub iPod (bo też mogą być w nim umieszczane) jest cały czas ładowany. Oczywiście z tak umieszczonego urządzenia byłby mały pożytek jeśli nie moglibyśmy podłączyć go do samochodowego zestawu audio. W tym przypadku użyto do tego celu najbardziej pewnego medium czyli kabelka wpinanego pod wejście AUX w samochodzie (jeśli oczywiście takie posiadacie)
Razem z TuneFlex otrzymamy przypinanego na koło kierownicy pilota zdalnego sterowania który na pewno zwiększy bezpieczeństwo korzystania z tego urządzenia.
Cena to około 240,00 zł.

itripnano4g_1Drugi produkt to iTrip nano. Jest to wpinany w złącze docka transmiter FM. Działa z wszystkimi iPodami z złączem docka ale kształtem wyraźnie sugeruje aby używać go z najnowszym iPodem nano 4G. Nie lubię transmiterów FM bo zazwyczaj nie działają. Griffin ze swoją technologią SmartSound pozwala nam się cieszyć prawie dobrym dźwiękiem w prawie każdych okolicznościach i więcej nie należy oczekiwać.
Transmiter wyposażony jest w wyświetlacz LCD pokazujący aktualną częstotliwość pracy oraz przycisk SmartScan który znajdzie za nas najbardziej odpowiednią częstotliwość dla miejsca w którym przebywamy.
Cena to około 150,00 zł – produkt będzie dostępny w najbliższym czasie

  • Seba

    TuneFlex – bardzo ciekawe urządzenie, ale niestety cenowo już mniej, chociaż może i warte tych pieniędzy jeśłi jest naprawdę funkcjonalne i dobrze się trzyma zapalniczki, aby się nie „gibało”.