W poniedziałek zostaną usunięte dane z iCloud w iOS 8 i OS 10.10

Jeśli testujecie iOS 8 oraz OS X Yosemite to zadbajcie w weekend o Wasze dane w iCloud. Apple poinformowało developerów, że w poniedziałek czyli 7 lipca (pewnie w okolicach wieczora) zostaną usunięte dane z iCloud Drive, biblioteki zdjęć iCloud i załączniki Mail Drop. Ma to związek z czyszczeniem serwerów oraz prawdopodobnie z jakimiś zmianami na serwerach iCloud przed wydaniem trzeciej bety iOS 8 oraz OS X 10.10, które to są spodziewane dzień później czyli 8 lipca. 

Oczywiście dotyczy to nie tylko developerów, ale również wszystkich którzy testują na swoich urządzeniach nowe wersje systemów od Apple.

  • Jakub

    Witam serdecznie, dostałem się na testowanie nowego systemu OSX. Czy można już go ściągnąć? Od WWDC minęło trochę czasu a miał być udostępniony dla pierwszego miliona na krótko po WWDC.

  • Peter Nowak

    Nie dla pierwszego miliona, i latem. Wiadomo lto jest dlugie, wiec moze byc lipiec lub sierpien a moze poczatek wrzesnia. Gdy pojawila się informacja o pierwszym milionie. I ze niby juz za pozno na zapisywanie się, zrobilem to i dwa tygodnie pozniej dostalem maila zwrotnego ze zostalem przyjety i gdy bedzie dostepny do sciagniecia dostane maila.