Wielka noworoczna wyprzedaż w Cortland

Z okazji nowego roku Cortland przygotował dla wszystkich Apple maniaków bardzo ciekawą ofertę.


stycznia Cortland rozpoczyna noworoczna wyprzedaż wybranych produktów ze swojego sklepu. Z tej okazji przygotowano specjalne obniżki cen sięgające do 50%. W ofercie znalazły sie akcesoria do iPhonow i iPodow, odtwarzacze iPod, MacBooki i wiele innych.

Szczegółowa lista dostępnych produktów znajduje się na stronie: www.cortland.com.pl Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów magazynowych.
Zamówienia w promocyjnych cenach można składać w sklepie internetowym Cortland – ich realizacja nastąpi po Nowym Roku.Akcja zakonczy sie 4 stycznia wiec zachecamy do zakupow juz teraz!

  • Ryszard

    Cortland czyli mniej za więcej!
    Sklep porażająco drogi!
    Nie dosyć, że w innych sklepach (np http://www.wzorniki.eu, cyfrowaciemnia.pl) dodawane są na ten sam towar gratisy(ColorMunki Photo o wartości 400 zł lub rabat o wartości 200 zł) to jeszcze sam ten towar (pozbawiony rabatów i dodatków) jest droższy niż gdzie indziej. Co do samych gratisów to nie sądzę aby inne sklepy mogły pozwolić sobie na aż takie promocje (więc skąd się bierze ich brak w sklepie Cortland)? I co z tego, że kontakt stosunkowo dobry (do momentu dokonania zakupu – później zdecydowanie gorzej) jak pozostaje wybitny niesmak, że jednak zostało się naciągniętym na 400 zł!
    Choć do Cortlandu nie mam daleko to jednak w takiej sytuacji zdecydowanie wybiorę inny sklep!