Wieże w dawnym stylu od Sony oczywiście z dockiem dla iPodów

Sony w marcu tego roku zamierza wprowadzić na rynek dwa nowe zestawy muzyczne z wsparciem dla iPoda. Za chwilę napiszę o nich więcej lecz na początek jedno spostrzeżenie – marzyłem o takich … 10 lat temu. Oddał bym wtedy za taki wygląd wszystko.

Pierwszy model MHC-EC99i (niebieski) posiada oczywiście zintegrowany dock dla iPoda oraz pojedynczy napęd CD. Napęd potrafi czytać pliki MP3 nagrane na płytę CD. Oczywiście mamy też tuner AM/FM, zegar, alarm itp. Cześć grająca składa się z dwóch głośników i dedykowanego subwoofera. Całość napędzana jest przez wzmacniacz o mocy 530 watt. Sony zestaw MHC-EC99i będzie sprzedawać w cenie około 600,00 zł.

Druga linia zestawów (pomarańczowy) oznaczona jest jako LBT-ZX66i oraz LBT-ZX99i. W modelu LBT-ZX66i mamy do dyspozycji 560 watów mocy muzycznej wypuszczanej przez dwa trójdrożne głośniki.  Mamy też oczywiście dock dla iPoda, pięcio-płytową zmieniarkę CD, tuner oraz wielki wyświetlacz LCD. Zapowiadana cena to około 1400,00 zł.
Wyższy model LBT-ZX99i oferuje 720 watów mocy muzycznej  oraz lepsze głośniki.
[nggallery id=301]

 • andig

  Nie ma co, głośniki muszą dawać czadu!! Zestaw bajka :D. Kto mi kupi na urodziny ??
  .
  .
  .
  Spokojnie, nie rzucać się tak xD.

 • iri

  ipod touch 1g na nich działa?

 • Filip/ FJ

  To jest akurat to czego szukam ;)
  Norbi, daj znać jak już będą dostępne ;)

 • Pietro

  he he… ja kupiłem bardzo podobną wierze 10 lat temu za 1800zł… Design się za bardzo nie zminił i moc też standardowa. To gdzie niby ten postęp technologiczny? :P