„Your Verse Anthem” – w bo w życiu liczą się pasje

Niezmiernie rzadko wrzucam tu reklamy Apple, ale teraz nie mogłem zrobić inaczej. Nowa reklama iPada Air porusza to co napędza moje życie – pasje. Zawsze starałem się tak żyć abym mógł robić to naprawdę mnie pasjonuje, dzięki temu mogę kłaść się spać o 2:00 i wstawać o 4:00. Ta reklama pokazuje jak iPad może w tym uczestniczyć – od razu przypomniało mi się zdjęcie Roberta Kubicy z wpisu – „Tak się używa iPada” – prawda że pasuje?
Jest mi bliska tym bardziej, że usłyszymy w niej fragmenty tekstu z filmu „Stowarzyszenie Umarłych Poetów”, a to obok „Zostawić Las Vegas” mój ulubiony film. Wciśnijcie więc Play i zróbcie tak aby Wasze życie też tak wyglądało.

14 Comments

 1. Piękne i kreatywne. Szczególnie to kręcenie filmów iPadem.

 2. Z pewnością wyjdą takie, jak kręcone np. mark III z użyciem glidecamu hd 400 ;p
  Kręcenie ipadem filmów, tak jak zostało to ukazane na tej reklamie nie ma sensu… iPad może służyć do kręcenia śmiesznych filmików z urodzin, a nie takich miejsc jak tam ;)

 3. „Z pewnością wyjdą takie, jak kręcone np. mark III z użyciem glidecamu hd 400 ;p ”
  Z pewnością – przecież to iPad. ;)

 4. Z pewnością próbujesz udawać profesjonalistę, którym nie jesteś

 5. Mógłbym Ci zadać pytanie, z jakiego zdania wnioskujesz, że 'udaję profesjonalistę’ ale z doświadczenia wiem, że taka rozmowa nie ma sensu ;/

 6. Jak sam pisałeś na abc – a co mieli ukazać innego?

  „ciąganie ptaka (AB) siedząc na kiblu”

 7. Powodzenia życze tym ludkom w górach bez profesjonalnej nawigacji z baterią na 2 tygodnie którą można dodatkowo wymienić bez rozkręcania urządzenia. Ha Ha niezła ściema ta reklama.

 8. Nie wiem czy ściema z górami czy nie – wiem, że np Hołek trenując przed Dakarem gdzieś na pustyni ma zawsze iPhone’a z mapami odkąd po jakimś dachowaniu wszystko mu spadło oprócz telefonu. Zaś iPad w wododopornej obudowie to obowiązkowe urządzenie na jachtach na morzu itp itp

 9. chyba kpisz żę na jachtach ;-) obowiązkowo ipad, chyba jako zabawka ;-) do czytania

 10. chyba kpisz, że kpię – chcesz kontakt do ludzi, którzy pływają po całym świecie i iPad to podstawa

 11. chcesz kontakt do ludzi którzy pływali bez ipada i nadal to robią ?

 12. Jasne – są tacy co żyją bez tel kom.

 13. Szkoda, że tak bardzo nie znasz się na zasadach, sprzęcie, oprogramowaniu i mapach stosowanych do nawigacji w żegludze. iPada to możesz użyć jako pagaja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *