Zaczynamy składanie iPad 5G

Skoro sezon polowania na części do nowych modeli już się rozpoczął to oczywiście teraz będzie ich sporo. Dziś mamy domniemane plecki do iPada 5 generacji. Mówi się bardzo dużo, że będzie on wyglądał dokładnie tak samo jak iPad mini tyle, że będzie większy. Czyli plecki mają wyglądać jak rozjechane przez walec. Identyczne jak w mini ale większe. Z przodu też podobno ma być tak samo czyli cieńsze boczne ramki. To oczywiście bardzo prawdopodobny scenariusz. Wygląd iPada mini jest świetny i Apple prawdopodobnie będzie chciało powtórzyć go w dużym iPadzie. Tyle teorii.
Jeśli jednak chodzi o zdjęcia pokazane przez 9to5mac.com to trochę pachną mi one zabawą w Photoshop. Spójrzcie na pierwsze i na napis iPad na dużym iPadzie. Aż dziwne, że ktoś tak popsuł tak prosty element.

 • http://twitter.com/JebaczKoz Jebacz Koz

  Kolejna reklama firmy zajmującej się malowaniem obdrapanych iZabawek?

 • http://twitter.com/damian_mayer Damian Robert Mayer

  Zdecydowanie Photoshop – na pierwszym zdjęciu zamazane ‚d’, a na drugim już je widać w całości. Moim zdaniem fake.

 • Jerry

  Wygląda jak Photoshop ale też nie koniecznie. Swoją drogą bardzo boli mnie fakt, że takie przecieki mają miejsce. Że wiadomo jak będą wyglądać nowe sprzęty Apple. Tak naprawdę wiadomo o nich wszystko jeszcze przed premierą. Wtedy cały amejzing show traci na swojej mocy, a szkoda bo wszyscy tak na niego czekają.

 • John

  W sumie mnie też denerwują te przecieki, ale jakby się uprzeć to nie wchodząc na posty typu: „Zaczynamy składanie […]” bądź „iPhone 5 – jak będzie wyglądać?” można mieć później ten fun z oglądania Keynote’a.

 • iosXuser

  Nie da się tak :D

 • WojciechMajka

  Może mi ktoś wytłumaczyć jaki sens będzie miało zrobienie dużego iPada z cieńszą ramką jak w Mini? Bo tam to ma sens żeby trzymać go jedną ręką. Ale w dużym? Ktoś ma jakiś pomysł? Czy może będzie to iPad Mini dla drwali??!!

 • alestisto

  wygląda ja playbook od blackberry