Znaczna obniżka cen iPodów | i zamknięte Apple Store

Nowe ceny iPodówDość niespodziewanie Apple znacznie obniżyło ceny obecnej generacji iPodów.
Nowe ceny w Apple Store wyglądają następująco:
iPod touch 2G 32GB – 279$ obniżka z 399$
iPod touch 2G 16GB – 249$ obniżka z 299$
iPod touch 2G 8GB – 189$ obniżka z 229$
iPod nano 4G 8GB – 129$ obniżka z 149$
iPod nano 4G 16GB – 149$ obniżka z 199$
iPod classic – 229$ obniżka z 249$

Dość to zaskakujące posunięcie, czyżby aktualne modele iPodów miały pozostać dalej w sprzedaży?
Takie sytuacje się chyba wcześniej w przypadku iPodów nie zdarzały. Trzeba jednak przyznać, że nowe ceny są bardzo bardzo dobre, w przypadku iPoda touch 2G 32GB obniżka to aż 129$ czyli o ponad 1/3.
Czekamy teraz na nowe polskie ceny oraz coraz bardziej denerwujemy się przed wieczorną konferencją.
—————————-AKTUALIZACJA —————————-
Apple Store Offline

Rano wielka obniżka a teraz już zamknięte Apple Store. Pewnie przed keynote już otwarte nie będzie. Czekamy na Was od 18:30 !!

 • http://www.przemekspider.com przemekspider
 • http://www.ipod.info.pl norbi

  Hmm Przemku – to dość dziwne zachowanie Apple. Ty pisałeś, że powinny pojawić  się nowe w niższej cenie – to OK. Ale zostawianie obecnych model?? To jest dziwne. W takim przypadku ile będzie kosztował nowy iPod touch 3G 32GB? Może Apple nie pokaże po prostu dziś nic nowego.

 • http://www.przemekspider.com przemekspider

  Spokojnie, może chodzi tylko o to, aby jednak „wyprzedać” magazyny. Byłoby naprawdę dziwne, gdyby stare modele zostały w ofercie. Tak, czy siak – dzisiaj będzie ciekawie (a jeszcze kilka tygodni temu nie zapowiadało się…)

 • http://www.ipod.info.pl norbi

  No właśnie wysprzedać, ale podobno wg. plotek magazyny są już puste od jakiegoś czasu.

 • TuaX

  A może to są nowe ceny nowych ipodów. Dziś ogłoszą wprowadzenie ipodow z kamerami. A przecież tych kamer nie widać i zdjęcia zostaną te same. Wiem, mało to prawdopodobne, ale…
  Ogólnie to jakoś cicho w tym roku, mało przecieków. Może wreszcie udało się zachować wszystko w tajemnicy i będzie jakieś prawdziwe zaskoczenie. Oby.

 • http://www.gawis.yoyo.pl andig

  Bardzo fajne posunięcie i prezenty od Apple :). Obniżka Apple ma też pewien sens – ceny iPodów ,,zrównują się” z cenami iPhona – to przecież w sumie to samo urządzenie. Logiczne być powinno, że iPhone jest ciut droższy i tak w sumie jest, no poza wersją 16GB jeszcze ;).

  Co do reszty – hmm… usprawiedliwienia nie widzę, sama dobroć xD, no może poza tym, że to może być celowe zamieszanie, żeby podsycić i tak już obłędnego, dzikiego tłumu fanów, krzyczących STAVE… ;) !!!

 • http://www.ebay.com Soker

  Apple store już jest zamknięty… wcześnie coś

 • SQ08

  Apple Sklep closed…mhmm
  ciekawe, moze jest jakis nowy produkt ten tablet iprod i trzeba tak wczesnie zamykac Apple Store aby tyle nowosci wprowadzic na strone?

  Jestem ciekawy, jeszcze 2 godziny.

 • max2

  A ja myślę, że obniżyli ceny dlatego że mieli problem z produkcją nowych iPodów, i wyprodukowali ich za mało żeby je dziś wprowadzać. Tak więc pewnie dziś odbędzie się prezentacja a stare modele jeszcze będą sprzedawane przez jakieś dwa tygodnie. I pewnie dlatego jest tak mało plotek, bo nikt nie ma tych iPodów w magazynach i nie mógł czegoś podejrzeć.

 • Pingback: Blog – iPod, iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS – informacje … » Dzisiejsze nowości: iPod classic 160GB