Zune HD w sklepach od 15 września czyli tego samego dnia co iPod touch 3G???

Zune HDSerwis gizmodo.com dotarł do zdjęć pokazujących finalne opakowanie w jakim będzie sprzedawany Microsoftowy konkurent iPoda touch czyli Zune HD. Opakowanie trzeba przyznać dość ładne, ale też niosące ze sobą bardzo ważną informację o dacie premiery odtwarzacza. Ma to nastąpić już 15 września. Widać Microsoft chce z nowym produktem wkroczyć na rynek w czasie domniemanej daty premiery iPoda touch 3G (w tamtym roku prezentacja nowych iPodów miała miejsce 9 września we wtorek, w tym roku 15 września to też wtorek).
Znane są też już ceny nowych odtwarzaczy Zune 220$ za model 16GB i 280$ za model 32GB. Są to ceny odpowiednio 79$ i 119$ niższe niż w przypadku analogicznym modeli iPoda touch. To naprawdę duża różnica i coś mi się wydaje, że możemy spodziewać się niższej ceny nowego iPoda touch 3G.

PS. Najbardziej jestem ciekaw czy nowy model Zune będzie w końcu dostępny poza Ameryką północną. Mam jednego Zune w kolekcji i jest bardzo fajny z chęcią bez ubiegania się do zagranicznych aukcji nabyłbym nowy model.

 • !@#$%

  Bardzo fajna mp4,fajne opakowanie.
  Też jestem ciekaw czy będzie można go kupić w innych krajach(bo jeśli microsoft chce zarobić to będzie musiał to zrobić).
  Ciekaw też jestem czy jeśli będzie go można oficjalnie kupić w Polsce to czy z kolei z cena nie przesadzą.Wszystko jest możliwe w tym naszym kraju nad Wisłą :D
  Czekam teraz na pokazanie nowego iTouch’a i wtedy zadecyduje czy kupię produkt Apple czy Microsoftu :)

 • Janusz

  wydaje mi sie ze menu Zune jest troche bardziej estetyczne niz iPhone OS :D

 • Marucins

  Nie liczcie na niższe ceny.

  To tak jak z notkiem apple i jakimkolwiek innym pod kontrola M$ windy

 • jjelemet

  „bajeranckie” jest menu w zune, dla mnie troche zbyt bajeranckie ale to kwestia przyzwyczajenia, calkiem fajny sprzet chetnie bym sie pobawił , widze duze zmiany w microsofcie ,tzn chyba sie bardziej przykladaja do pracy :)

 • Pingback: Blog – iPod, iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS – informacje … » iPod touch 3G w wersjach 16/32/64