ZunePhone istnieje i nazywa się PINK ??

[singlepic=839,267,200,,right]Co chwilę na różnych portalach można przeczytać, że oto pojawił się kolejny iPhone killer wyprodukowany przez Samsunga, HTC czy też inną Nokię. Żaden z modeli tych producentów nie okazał się tym Killerem i iPhone jest całkiem zdrowy.
Uważam, że tylko jedna firma ma potencjał aby naprawdę zagrozić temu produktowi Apple. Tak tak myślę o Microsoft ale nie o systemie Windows Mobile tylko o telefonie wyprodukowanym od początku do końca przez M$. Od zawsze widziałem ogromny potencjał w odtwarzaczach ZUNE który jednak został bardzo zmarnowany przez brak sprzedaży poza USA i Kanadą. Teraz jednak pojawia się nowa plotka która pozwala mieć nadzieję, że to się może zmienić.
Jim Goldman z CNBC powołując się na dobrze poinformowane źródła w Microsoft twierdzi, że firma pracuje nad zupełnym odnowieniem odtwarzaczy oraz wprowadzeniem ZunePhone o którym przecież mówi się od dawna.
Projekt ten ma podobno mieć nazwę kodową „Pink” i odmienić oblicze tej trochę skostniałej firmy.

  • Remik_K

    Masz racje Norbi. Przydalo by sie troche konkurencji, aby apple zmienilo podejscie do sprzedazy iPhona i nie tylko zreszta. Popieram Twoj tekst w 100%. Nic tak nie polepsza jakosci produktu jak konkurencja (no moze nie do konca bo jak obiza koszty to i jakosc spadnie) Martwi mnie tylko jedna rzecz. Jelsli tak mialby wygladac telefon od M$ to juz widze te tlumy i kolejki. Plakac sie chce jak to widze. Co z tego, ze oni maja potencjal fonansowy skoro nie potrafia go wykorzystac. A szkoda.

  • Remik_K

    Dodam jeszcze, ze jak go zrobia w przepieknym jak na telefon brazowym kolorze, to juz maja na stracioe 10mln sprzedanych w pierwszym tygodniu.