21 Comments

 1. „O iPodach lepiej nie mówić. Apple się kończy.”

  A teraz fakty.
  Apple rozczarowało kiepską sprzedażą. Akcje właśnie spadają o prawie 6% w handlu posesyjnym.
  Wszyscy widzą, że to już szczyt możliwości tej firmy.
  Jedyną szansą są nowe produkty.

 2. Kiepską? Przecież jest najlepsza w historii.

 3. Ale za mała w stosunku do tego, do czego apple przyzwyczaiło i na co czekał rynek.
  Wzrost iPhona, to tylko marne kilka milionów sztuk. ;)

 4. Ale masz rację rynek czeka na nowe produkty. Tim je obiecał w 2014, jeśli zawali to słabo go widzę jego pozycję mimo namaszczenia przez Steva.

 5. Dokładnie.
  Osobiście uważam, że reakcja giełdy jest mimo wszystko przesadzona.
  Ciekawe, czy to nie przyspieszy pewnych działań i czy w związku z tym nie zobaczymy nowego produktu już na wiosnę

 6. iPody umieraja smiercia naturalna. Kto potrzebuje mp3ki kiedy ma ja w telefonie? Po co komu 2 urzadzenia, by latwiej zgubic?

 7. Po to, aby nie meczyc baterii telefonu. Plus wygodniej biega, uprawia sport, smiga na desce itd n-p z ipodem shuffle niz z telefonem.

 8. Prawda, raz, że oszczedza się baterię, dwa, że nie dzieli się pamięci z niczym innym, a trzy, to ma też swój urok, urządzenie stworzone tylko do tego jednego, a nie do wszystkiego. Wszystko potrafi wszystko. Mogę sprawdzić facebooka w telewizorze, a w telefonem mogę włączyć pralkę. A iPod… iPod to zawsze będzie iPod, „tysiąc utworów w kieszeni”. Właśnie oryginalnego iPoda zakupiłem do kolekcji ostatnio, i uwielbiam go najbardziej ze wszystkich. Teraz tylko mały procent ludzi to doceni, i to oni kupią iPody.

  @norbertcala:disqus Norbert, wiem, że się orientujesz w iPodach, ale nie wiem, czy też na cześciach. Czy wiesz, czy da się skądś zamówić tył do iPoda Classic 6gen w wersji U2 (wiem, że oryginalnie ta generacja nie została wydana w wersji U2), albo czy tył od poprzedniego modelu U2 będzie pasował do 6gen? Już czekam na dostawę czerwonego clickwheela, i ciekaw jestem, czy da się sfinalizować projekt iPod 6thgen U2 Edition ;)

 9. Przemysław Gdański

  Sugerujesz, że będą ryzykowali pokazanie produktu w wersji beta, bo po wynikach kurs zanurkował? Siedzę na GPW i takie spadki występują w wypadku zbyt dużej różnicy w wynikach między realnymi wynikami, a tymi przedstawionymi przez analityków. Spadki mogłyby być nawet gdyby wzrost był na poziomie 50%, a analitykom zachciałoby się 100%. Tak działa giełda.

 10. Sugeruję, że mają już gotowy produkt i czekają na dobry moment z premierą. Rozczarowujące wyniki mogą być katalizatorem.

 11. Przemysław Gdański

  Po co tak zmieniali iPoda Nano? Chciałem IPoda Nano wielkości Shuffle, ale z wyświetlaczem i przypinką, a zrobili z niego niewiadomo co. Przypiąć już nie przypniesz, w dodatku z pół raza większy.

 12. Grzegorz Stępień

  Akcje zawsze spadają po wszystkich konferencjach Apple.

 13. „O iPodach lepiej nie mówić. Apple się kończy.”

  Co zrobic. Trzeba przyjac z godnoscia i dalej sie cieszyc tym co jest. Nic nie trwa wiecznie.

 14. najlepsza bo rozszerzają rynki, logiczne że to kiedyś musi przystopować

 15. Apple w dobrze znanej nam formie (nie wszystkim podkreślam, nie wszystkim) już skończyło się teraz to plac zabaw dla iDzieci.

 16. Też op tym czytałem

  http://metromsn.gazeta.pl/Portfel/1,135227,14709382,Icahn__Niech_Apple_skupi_swoje_akcje_za_150_miliardow.html

  Ale na samym amazingu za daleko nie zajedziesz.

  Rozpęd to to ma ale kiedyś i tak stanie.

 17. Abdul wisi mi lacha

  Mój cowon na jednym ładowaniu działa 60 godzin, jest wielkości nie wiele większej od shuffla a do tego gra „milion” razy lepiej niż ta odpustowa zabawka. Nie ma telefonu na rynku który choć trochę zbliżyłby się do tej mp3-ki.

 18. No nieźle ale iPody beznadzieja. Obawiam się niestety że w najbliższych latach firma może ukatrupić ten produkt przynoszący im bardzo niski zysk :-(((

 19. Być może nawet w tym roku/

 20. Rozmawiasz sam ze sobą? Ślepy jesteś? Przecież nikt ci nie odpisuje

 21. Coś czuję że zabolało.
  Komentuję bzdury.

  Konstytucję RP z 1997r. czytałeś?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *