Aktualizacja iPod nano 6G 1.2

Zapowiedziana dziś aktualizacja iPoda nano to tak naprawdę tylko nowy soft. Ciągle jest to fizycznie ten sam iPod nano 6G tylko, że z nowym firmware i nowymi niższymi cenami (8GB – 599 zł, 16 GB – 699 zł). Na szczęście dla posiadających już iPody nano 6G także ich modele będą mogły posiadać nowe funkcje. Soft który wzbogaca iPoda o nowe cyferblaty zegarka oraz nowe duże ikonki właśnie pojawił się w iTunes. Nowa wersja oznaczona jako 1.2 przynosi takie zmiany:

– Łatwiejsza nawigacja za pomocą ikon w dwóch wymiarach: nowych dużych ikon oraz opcjonalnych małych
– Funkcję fitness z wbudowanym przyspieszeniomierzem łatwiej jest skonfigurować do marszu lub biegu (działa zaraz po wyjęciu z pudełka lub z opcjonalnym zestawem Nike+ iPod Sport Kit)
– Dodatkowe cyferblaty (jest teraz 18). 

Bardzo mnie cieszy, że nowy soft jest także dla „starych” iPodów nano 6G oraz to, że jest cyferblat takiego zegarka jaki nosi Steve Wozniak (ten przedostatni).

9 Comments

 1. Nowy nano niczym się nie różni od 6G poza ceną?

 2. Cyryl: to dokładnie ten sam iPod w niższej cenie.

 3. a ten z myszką miki to zegarek Longdona z książek Browna :D

 4. a jak jest z fakturami VAT? wystawia apple store online takie? :)

 5. Kamil: zgada się :)

  kuba: tak wystwia

 6. Witam, mam pytanie co do aplikacji zegarka, czy da się go ustawić aby się cały czas wyświetlał, (chodzi mi o podłączenie ipoda do paska na rękę)?
  Z góry dzięki za pomoc.

 7. milo widziec aktualizacje i ciekawa funkcje – kontunuacje piosenki po wylaczeniu ipoda, lecz nowy soft ma bledy – po wlaczeniu voiceover zaczac fiksowac – pomogl restore, choc pomimo checi tez nie udalo mi sie wlaczyc dyktafonu – ktory niby jest, i jeszcze kilka drobnych bledow. ulepszono wersje krokomierza -jest teraz rozbudowana :d
  ogolnie… czekam na aktualizacje ktora naprawi te niedorobki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *