Apple prawie jak TAG Heuer

Dziś świat obiegła informacja, że dyrektor sprzedaży marki zegarkowej TAG Heuer zmienił pracę i przeszedł do Apple. Oczywiście wszyscy uważają, że to potwierdzenie wchodzenia Apple na rynek zegarków. Zastanawiam się więc czy po tym jak Steve Jobs namówił Johna Sculleya z PepsiCo, by został prezesem Apple słowami „Czy chcesz przez resztę życia sprzedawać słodzoną wodę, czy wolisz iść ze mną i zmieniać świat?”, wszyscy pisali, że Apple chce zdetronizować Pepsi i Coca Cole . Myślę, że nie, a nawet jeśli to do tej pory nie ma żadnego napoju z logo Apple.

16 Comments

 1. WiktorStaskiewicz

  Nie chcę być nieuprzejmy, ale TAG Heuer’y to jedne z brzydszych zegarków jakie widziałem, tak a propos przejścia tego Pana do Apple, firmy która projektuje jedne z ładniejszych sprzętów.

 2. Apple dziękuje wam za beta testy – 7 lipca usunie dane developerów z iCloud użytkowników iOS 8 i Yosemite

  Apple w odpowiednim czasie informuje deweloperów i inne osoby testujące systemy beta o swoich zamiarach. Logiczne jest że wiele osób nie sprawdza w ciągu weekendu swoich skrzynek pocztowych. To też obudzi się w poniedziałek z ręką w nocniku.

  Tylko podziękować.

 3. To wersja beta dla developerów, równie dobrze mogli by to zrobić bez zapowiedzi

 4. Hmm TAG Heuer ma tak dużo różnych zegarków, że powiedzenie, że robi najbrzydsze wymagałoby doprecyzowanie o jaki chodzi. Dla mnie większość TAGów jest piękna

 5. Tak jak Norbi mówi… Beta to BETA i niestety trzeba się z takimi rzeczami liczyć.

 6. WiktorStaskiewicz

  Jasne że ma wiele, ale żaden przynajmniej dla mnie nie jest ładny, TAGi są robione jakby na siłę żeby dowalić więcej bajerów/bzdur, ładne to są Jaquet Droz’y, Omegi, Breitlingi, nawet Rolexy

 7. Dopiero Breitling to ma nawalone – zobacz sobie np TAGa Monaco lub Monza lub klasyczne Carrera

 8. WiktorStaskiewicz

  Jak Breitling to tylko Transocean.Carrera i tak ma za dużo bajerów, bardziej preferuję klasyki.

 9. jestem nieziemsko skuszony iWatch (jakiby to nie byl), ale chyba bede czekal na iWatch 1S, niech miliony osob go przetestuja, Apple wysnuje wnioski i wypusci ulepszony.

  Cos jak przedpotopowy iPad 2 – do teraz wypas tablet

 10. WiktorStaskiewicz

  Ważne że Ci się podoba.Ja mimo to wolę klasyki, albo coś z delikatnymi bajerami, choć ten ze zdjęcia nie wygląda jeszcze tak źle, tylko zamieniłbym mu bransoletę na pasek.

 11. Dokładnie tak zrobiłem – mam go na pasku

 12. Witam.
  Poza tematem. :)
  Czy ktoś może z Was pobierał jakiś Tweak z Cydii lub podmieniał jakieś pliki itd, aby można było usunąć z ustawień operatora suwak LTE i w to miejsce wszedł suwak 3G? Chodzi o sieć Play i iPhone 5/5S.
  Dzięki. :-D

 13. Potraktowałbym to tak jak Ty, jako plotkę, nie mającą wiele wspólnego z iluzorycznym iWatch, gdyby nie wpomniał o tym szef działu zegarków LVMH. I to mówiąc konkretnie, że owy dyrektor odszedł aby pracować nad wypuszczeniem iWatch. To daje do myślenia…

 14. Norbert, a co myślisz o tym?
  http://vimeo.com/99018397
  Zegarek wychodzi dosłownie za chwilę a prawie nikt o nim nie pisze.
  Jak dla mnie temat zasługujący przynajmniej na samodzielny post.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *