aTV Flash (black) 1.4

Kilkukrotnie wspominałem Wam o pakietach aTV Flash. Rozszerzają one w znacznym stopniu funkcjonalność Apple TV zarówno pierwszej jak i drugiej (black) generacji. W przyszłości także trzecie. Dostajecie wtedy możliwość odtwarzania filmów z waszych NAS, przeglądania internetu, kanałów RSS i sporo więcej. aTV Flash (black) dostał, chyba dwa dni temu, aktualizację do wersji 1.4.

W aktualizacji sporo zmian usprawniających pracę oraz jedna zmiana ważna dla nas, czyli dodane tłumaczenia pakietu na język Polski (pełna lista zmian tu). Warto pobrać aktualizację. Pakiet aTV Flash kosztuje 29,95$ i w ramach tego dostajecie roczną subskrypcje na aktualizacje. Oczywiście aby zainstalować pakiet musicie mieć Apple TV w trybie Jailbreak, a to można zrobić za pomocą programu Seas0nPass 0.8.0.  Niestety nie da się jeszcze zrobić Jailbreaku najnowszego softu do Apple TV czyli iOS 5.1 (wewnętrznie 5.1).

 • http://www.facebook.com/ariel.tryka Ariel Tryka

  w tym aTV flash by mogli podzielić media player ich na 3 grupy, seriale filmy i muzyka, a nie że trzeba latać po tym media…
  i jakieś fajne ciekawostki by mogli dodać :)

 • tomasz okulewicz

  Dodali zegarek na głównym screenie ;)

 • Rob

  Czemu w apple store pl nie ma jeszcze dostępnych nowych AppleTv? Na US normalnie je widzę, chciałem sobie zamówić i niestety ale są tylko stare modele.

 • http://twitter.com/norbertcala Norbert Cała

  Pewnie będą od 16. Też czekam

 • http://www.facebook.com/people/Mariusz-Ostrowski/100000290810620 Mariusz Ostrowski

  @facebook-100000518510744:disqus z tego co pamiętam można było dodać sobie osobno ścieżki dla filmów, seriali itp i tak to później było widoczne w menu

 • Tattarrattat1

  ale myslisz ze bedzie mozna od razu zamówic?