iOS 6.1.4 z dużymi ;) zmianami

zdjęcieTak weekendowo pojawił sie iOS 6.1.4 dla iPhone 5 – zmiany są duże ;)

– Uaktualniony profil audio wbudowanego głośnika

Robicie aktualizację? :)

82 Comments

 1. doksycyklina

  Nie napisałem, że obrażasz ludzi – oddałem ci nawet hołd, że trollujesz w sposób grzeczny i kulturalny, ale trzeba być skończonym idiotą by nie zrozumieć przesłania Twoich wypowiedzi.

  Tak zapamiętałem Ciebie, bo jesteś wszędzie! U Przemka, u Norberta, u Grzegorza, na MyApple itd. Tyle razy ludzie wyśmiewali Twoje posty – może tak darujesz sobie następnym razem komenty w stylu ” po co karty przedpłacone”. Zaręczam ci, że będę sumiennie się ciebie czepiał – dlatego, że od wielu miesięcy jest Ciebie za dużo.
  Jeśli nie masz innego życia to przykro mi, ale nie każdy ma ochotę czytać Twój trolling. Potem po prostu przy Twoich komentarzach będę umieszczał imię i nazwisko jakie wziąłem z twittera Twojego. „Zaniżając” tym samym Twoją wartość w Googlach :)

 2. No i co z tego, że śledzę MyApple, AntyWeb, Spider’s Web i jeszcze kilka stron/blogów i portali? Mam je w RSSach i jak mnie coś zainteresuje to czytam i czasem komentuję. Na MyApple w ciągu ostatnich 6 miesięcy może zostawiłem 2-3 komentarze. Nie rób ze mnie trolla, który dziennie zostawia 50 komentarzy, bo TAK NIE JEST. Nie pomyślałeś, że moje komentarze, które zacytowałeś może wcale nie mają na celu z kogoś drwić tylko są zwyczajnym wyrażeniem swojego zdania na temat zgodny z wpisem/artykułem? Komentarze chyba są od tego żeby z nich korzystać, prawda?
  Jeżeli następnym razem zobaczysz jakiś mój niby drwiący komentarz to zostaw przy nim moje imię i nazwisko, czyli: Mariusz Włodarczyk. Ale jeżeli gdzieś znajdziesz mój PESEL to może jednak go nie podawaj. :)

 3. Nie uważasz, że już wystarczy tego jeżdżenia po mnie? Jeżeli ja nie toleruję komentarzy jakiegoś człowieka to ich po prostu nie czytam, a nie śledzę go, wieszam na nim psy negatywnie interpretując każdy, nawet zupełnie pozytywny czy neutralny komentarz. Jeszcze trochę i nawet ja stracę cierpliwość. Ja nikogo nie obrażam, nie nazywam trollem, zawsze starm się być rzeczowy. Wobec tego nie widzę podstaw do obrażania mnie. Jeżeli każdy mój komentarz odbierasz negatywnie to bardzo mi przykro. Niestety ja na to nic nie poradzę i będziesz musiał sam coś z tym zrobić, bo ja złych intencji przy żadnym komentarzu nie miałem. Może spróbuj doszukiwać się drugiego dna i przesłania każdego mojego zdanie tylko zacznij ich treść traktować dosłownie. Ja jestem bardzo prostym człowiekiem i moje komentarze nie mają drugiego dna, którego wszędzie się doszukujesz.

 4. doksycyklina

  Nie, nie uważam, powiem więcej – może mam mniej czasu na siedzenie przed kompem niż Ty – bo nie udzielam się z taką namiętnością po przeróżnych portalach, ale jak zobaczę znowu idiotyczny komentarz w stylu „A po co to? Ci ludzie to jacyś niewydarzeni, bo ja to robię tak…”

  to natychmiast odpowiem. Dlaczego? Bo przeginasz. Chyba, że autorzy blogów i stron wprowadzą magiczną opcję blokowania pewnych osób – to zablokuje Ciebie wtedy i nie będę widział Twoich postów. Przy czym zauważ – schemat jest zawsze taki sam – wywołujesz wojenkę. Po prędkości z jaką odpisujesz mniemam, że nic nie robisz, tylko przed komputerem siedzisz. To moje gratulacje. „Fajne i nowoczesne” życie.Jesteś 3 lata młodszy od mojej matki, a zachowujesz się gorzej jak dziecko. Gorzej.

 5. Możesz mi już dać spokój czy będziesz dalej przeginał?

 6. doksycyklina

  Nie przeginam – nazywam rzeczy po imieniu. Trollujesz – zbierasz żniwo. Śmiało zapytaj się znowu w celu FUDu „a po co to, bo ja robie tak” w stylu „a po co karty przedplacone” „a po co jailbreak”.
  Śmiało. Będę czekał.

 7. W tym wątku znacznie przesadziłeś. Przeczytaj go sobie od początku i odpowiedz na pytanie kto tu trolluje. I naprawdę postaraj się nie doszukiwać ukrytych treści w każdym zdaniu, bo od czegoś takiego można oszaleć. Niżej jest przynajmniej kilka komentarzy faktycznie prześmiewczych i jakoś nikt się ich nie czepia. Naprawdę źle odczytujesz intencje moich komentarzy i stanowczo przesadzasz. Proszę żebyś się już ode mnie odczepił, bo ja nikogo nie obrażam i się tak nie czepiam. Zanim napiszesz o kimś „troll” to najpierw sam zobacz co wyprawiasz.

 8. I to ja jestem nastolatkiem ?

 9. doksycyklina

  Dostosowuje metody jedynie do osoby z którą rozmawiam – widzisz – nie dość, że nie potrafisz odpuścić, przyznać się do błędu to tylko siedzisz przed kompem i odpisujesz z prędkością światła. I tak jest NA KAŻDYM portalu/blogu na którym umieszczasz swoje komentarze w stylu:

  „Po co jailbreak? Ekosystem apple jest idealny!”
  „Po co karty przedpłacone, nie słyszeli o kartach kredytowych do google play/appstore etc?”
  ” po co coś czego ja nie rozumiem…”

  To jest Twój problem „czterdziestolatku” o duszy nastolatka.
  Pozdrawiam

  i nie, nie odpuszczę. Internetowych „wbijaczy szpili” powinno się piętnować. Dla ich własnego dobra.

 10. iP5 bez JB z polskiego AppleStore.

 11. Przy tym poziomie paranoi i obsesji będziesz musiał poświęcić bardzo dużo czasu na prześladowanie mnie. :) Na ale jak tak lubisz to trudno.

  I jeszcze jeden konkret. Jeżeli mnie cytujesz to może rób to dosłownie, ok? Gdzie ja niby napisałem, że ekosystem Apple jest 'IDEALNY”? Wcale taki nie jest i nigdy tak nie napisałem więc trochę przyhamuj, ogarnij swoją obsesję i zacznij być bardziej rzeczowy, ok?

  Jak chcesz to możemy pogadać np. drogą mailową żeby nie zaśmiecać dalej bloga komentarzami zupełnie niezwiązanymi z tematem wpisu.

 12. doksycyklina

  To była parafraza.
  Nie podejrzewałem, że nie rozumiesz parafrazy. Przecież to moje pokolenie to „ofiary reformy”, ale jak czytam Ciebie to śmiem w to wątpić. I tak stałeś się lokalnym Papkinem i swego rodzaju kukiełką do pośmiania się, no ale może tak lubisz ;)

 13. Pisałem, że jestem prostym człowiekiem i nie powinieneś się doszukiwać drugiego dna w tym co piszę ani liczyć na to, że załapię parafrazę. To co piszę trzeba traktować dosłownie, bo jestem fanem prostoty i minimalizmu.

  Zawsze uważałem, że wiek nie ma nic wspólnego z inteligencją, oczytaniem czy obyciem. Należąc do każdego pokolenia można być inteligentnym, głupim, można być grzecznym albo chamem. Przyznać muszę, że jestem pod wrażeniem tego jak piszesz. W sieci trudno spotkać kogoś kto nie robi błędów, a co dopiero poprawnie używa interpunkcji. Szacunek za to. :)

  To jak będzie z przeniesieniem gadki na priv? Jestem za tym żeby dłużej tu nie trollować. :)

 14. doksycyklina

  Nie będzie gadki na privie, bo rozwalasz i publicznie siejesz FUD także czekam na jakieś znowu odkrywcze komentarze w stylu „a po co to?” „a oni nie słyszeli o… bo ja to słyszałem”.

  Czekam, bo fajnie będzie zebrać takie komenty i zrobić jakiś wpis np. na wykopie coby ludzie się pośmiali. Skoro tak lubisz się udzielać niech twa twórczość TATO dotrze do szerszego spectrum osób ;-). Odpuść pierwszy. Polecam serdecznie!

 15. Nie wiem co to jest FUD, nie wiem co to jest TATO. Skoro nie chcesz normalnie pogadać to żegnam.

 16. doksycyklina

  Widzisz jak szybko odpowiadasz ;)
  Ty cały czas przed kompem siedzisz, taki z Ciebie no life ;-)

 17. Przed jakim kompem? Od kilku lat przed komputerem siedzę tylko gdy klepię jakiś kod, używam programów graficznych (np. Blender, Pixelmator, Inkscape). Całą resztę robię na urządzeniach mobilnych. Odpowiadam szybko, bo dostaję powiadomienia, że jest odpowiedź. Dopiero ten komentarz piszę z domu. Wcześniej od rana byłem poza domem. Niektóre staruszki są bardziej „post-PC” niż się to niektórym wydaje. :)

  Nie odpowiedziałeś mi na pytanie czy mam całkiem przestać komentować czy tylko powstrzymać się przed komentarzami prześmiewczymi na obcych portalach/blogach?

 18. Speed Demon

  Nie o to chodzi ze nie powinieneś sie odzywać tylko że nic Ci do tego co
  kto robi ze swoim telefonem. Bo trochę górnolotnie poleciałeś z tą
  „applową filozofią”. Przecież Ci nie ubędzie jak ktoś sobie zrobi
  jailbreak nie? iUrządzenie z jb jest 10 x bardziej funkcjonalne niż bez
  jb. Spróbuj sobie ściągnąć jakikolwiek plik przez safari bez jb albo
  cokolwiek zuploadować (choćby wystawić głupią aukcję Allegro
  uploadując foto)- to najprostszy przykład z dziesiątek opcji, które
  każde mobilne urządzenie w XXI w. powinno móc wykonać bez mrugnięcia
  okiem. Poza tym iOS + jb to najlepszy system mobilny, gdyż łączy ze
  sobą 100% funkcjonalności Androida oraz szybkość i niezawodność
  działania iOS. Wiem co piszę, gdyż korzystam z jb od iPhone 3G. Teraz z
  iP5 i z tą pamięcią, którą ma i kilkudziesięcioma tweekami robiącymi
  z iOS prawdziwy mobilny system, iP chodzi tak samo szybko i stabilnie jak
  bez jb. Przyznam szczerze, że strasznie się męczyłem, zanim powstał jb
  na iOS 6.
  Co do piractwa to nie stawiaj znaku = z jb. Piratem na iOS można już
  zostać bez jb – chyba o tym wiesz. Większość ludzi (w tym ja) robię jb
  po to, by ten telefon nadawał się do czegoś więcej niż dzwonienie,
  internet i media.

 19. doksycyklina

  Nie ma sensu mu tego tłumaczyć – ten człowiek tak ma, że w swoim zbyt ograniczonym umyśle nie dopuszcza faktu, że coś co jest niezrozumiałe i nieprzydatne dla niego niekoniecznie takie rzeczywiście jest. Do tego z uporem maniaka chodzi po wszelakich stronach i prawie pod każdym artykułem musi zostawić jakiś „komć”.

  Jest to dla mnie naprawdę zaskakujące, bo czytam od lat Norberta, MyApple i inne blogi i nie oznacza to, że zawsze muszę umieścić jakiś komentarz. Czytam, bo lubię Norberta i innych blogerów, a nie po to, by „wsadzić swoje trzy grosze”. A MDW2 to taki klasyczny przykład, że musi, po prostu musi się odezwać, strzelić jakimś złośliwym komciem, albo nawołującym do jakiejś wojenki. Bo czymże jest umieszczanie komentarzy „Po co jailbreak?” lub „Po co karty przedpłacone?”, jak nie nawoływaniem do wojny. Nie wierzę, po prostu nie wierzę, że facet który de facto mógłby być moim ojcem myśli w sposób tak ograniczony i małostkowy – szczególnie jeśli związany jest z szeroko rozumianą branżą IT.

  Na moje oko po prostu MDW2 robi to celowo – co udowodnił chyba najbardziej faktem, że jak na spajdersłebie, go obśmialiśmy to skasował konto, tak aby nie wyświetlał się jego „nick” tylko wisi tam teraz „Guest”.

  W zasadzie to tyle ode mnie. I tak będę się go czepiał – dla zasady, bo wiem że będzie dawał w przyszłości wieleeee powodów, aby się go uczepić. Ten typ tak ma.

 20. roberrtorici

  czy tylko wedlug mnie aktualizacja nic nie zmienila?

 21. Żle je odbieram? Takie coś nie istnieje w komunikacji międzyludzkiej. Można się nie zrozumieć najwyżej.

 22. po aktualizacji mój iphone 5 przy rozmowach telefonicznych przekształca głos rozmówcy na chropowaty ( jak robot) nie da się rozmawiać ma może ktoś tak ?

 23. Próbowałeś oddać do serwisu?

 24. To jest ostateczność. Czekam aż tego więcej się uzbiera i dopiero oddam.
  Ale masz rację o tym też wspomnę w serwisie.

 25. Jasneb, zrobilem, nie zauwazalne zmiany

 26. Zastanawiałem sie co w rzeczywistości daje ta aktualizacja. Przypadkiem stwierdziłem, że telefon podpięty po Bluetooth w samochodowym audio teraz bez problemu wyświetla na bieżąco każdy odtwarzany utwór.

 27. a kiedy będzie na iphone 4 s ??

 28. To jóż jest koniec....;)

  A co ty oszołomku masz za problem z 40-latkami , pewnie taki jak ja z interpunkcja i gramatyka , czyli potężny :D , No a teraz trochę o mnie :
  – właśnie stuknela mi 40-stka
  – wyglądam na 20 bo przez ostatnie 20 lat zamiast uczciwie pracować poswieciłem się badaniom ludzkiego DNA , co szło w parze z miłością do kompów , zmieniałem maka jak tylko pojawiał się nowy PowerBook , następnie Macbooki , weszły iphony a filozofii nie znieniłem , w sumie fajnie się egzystuje z ciałem i natura 20-latka jednocześnie posiadając doświadczenie 200-latka
  – dwa lata w temu wziołem się do uczciwej pracy (pracuje intensywnie przez dwa miesiące w roku a potem przez 10 miechow się bawie ;)
  – No i właśnie kupiłem wymarzonego laptopa alienware 18x w najwyższej konfiguracji plus pare innych mniej istotnych spraw jak np. Kawalerki etc.
  – i właśnie stwierdziłem ze będę od teraz głownie się bawił
  – iPhony kupowałem zawsze po dwa , jeden do jaibrake(bo lubie terminal , eksperymenty i ryzyko i kocham unixa) a drugi do poważnych spraw
  – i uważam ze jailbrake to się jedynie przydaje do testów tej masy śmiecia w AppStore
  Bo suma sumarum to i tak z największa przyjemność znajduje w konsolimlinuksowej na własnoręcznie skomplikowanym Gentoo-Linux ,

 29. tinyurl.com/d2tf87t fgdsgsf

 30. ZNAJDŹ SOBIE LEPIEJ DZIEWCZYNĘ!! JAILBREAK NIE OZNACZA PIRACTWA!!

 31. Po pierwsze – zaciął ci się CapsLock.
  Po drugie – gdzie napisałem, że JailBreak oznacza piractwo? Ochrzaniasz mnie za coś czego nie napisałem. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *