iOS 7.1 beta 3 dostępna

ios 7-1 beta 3Coś mi tak mówiło, że dziś będzie :) i jest – iOS 7.1 beta 3. Uaktualnienie oznaczone jako build 11D5127c to około 120MB jeśli je robicie OTA. Dostępne jest dla iPadów, iPhonów, iPodów touch oraz dla Apple TV.
Właśnie ją pobieram i wpis będzie oczywiście aktualizowany.

– nowy baseband dla iPhone 5s/iPad Air/iPad miniR: iPhone 5s: 2.13.01
– zupełnie nowy ekran „Wyłącz”
– nowy ekran klawiszy dzwonienia
– nowy ekran odbierania połączeń
– drobne zmiany w wyglądzie klawiatury
– drobne zmiany w wyglądzie aplikacji Muzyka
– nowe opcje przy ustawianiu tapety
– nowa opcja „Obniż punkt biały” w menu dostępność
– wygasa 10 lutego 2014

Nowe ekrany odbierania połączeń i wyłączenia urządzenia bardzo mi się podobają. Są takie iOS7 style :). Jednocześnie chyba znowu przyśpieszono animacje bo mam wrażanie, że ta wersja śmiga jak szalona. Dużą różnicę szybkości na plus zauważyłem także na leciwym iPhone 4, który z iOS 7.1 beta 3 działa o niebo lepiej niż z iOS 7.0.4. Ostatnią rzeczą którą zauważyłem po jakimś czasie jest (subiektywnie) dużo lepsze działanie Touch ID. Aż nie chce mi się w to wierzyć.

Pamiętajcie, że system iOS 7.1 w wersji developerskiej przeznaczony jest tylko dla urządzeń dopisanych do programu dev. Na razie też nie będzie na nim działał system do Jailbreaku evasi0n, na razie bo dziura użyta w  evasi0n nie została załatana w iOS 7.1 beta 3.

101 Comments

  1. Myślałam że to jakaś przejściowa sytuacja, że pomyłka z tym ekranem odbierania połączeń, że poprawią… nic na nim nie widzę, łapię telefon do góry nogami i zastanawiam się gdzie przesunąć, okropny ten ekran :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *