iOS 7 zobaczymy 10 czerwca

iOS 7 zobaczymy 10 czerwcaiMagazine przynosi dobrą informację – konferencja WWDC czyli spotkanie Applowych developerów odbędzie się w San Francisco w Centrum Moscone West w dniach 10-14 czerwca. Znów będę w tym czasie na wakacjach i znów będę się zmagał z pobraniem nowej wersji iOS po jakimś marnym łączu. Bo to właśnie developerska wersja iOS 7 jest jednym z pewnych punktów na tej konferencji. Zostanie zaprezentowana najprawdopodobniej na spotkaniu otwierającym konferencję czyli 10 czerwca. Na dużo więcej bym nie liczył, biorąc pod uwagę wczorajsze słowa Tima Cooka.
Apple ma zazwyczaj jakiś ukryty przekaz w logach swoich konferencji, w tym przypadku ewidentnie mamy ikonki systemu iOS, które się przenikają i są płaskie. Dodatkowo mamy zupełnie nową czcionkę. To wskazuje na dość śmiałe zmiany w wyglądzie nowego iOSa. Jednak uważam, że iOS 7 jakiego zobaczymy w tym terminie nie będzie systemem jaki finalnie zostanie zaprezentowany najprawdopodobniej we wrześniu. Zapewne poznamy jego ogólną nową wizję i nowe możliwości dla deweloperów, ale jakiś killer feature na pewno Tim zostawi sobie na oficjalną prezentację wraz z iPhonem 5S.

12 Comments

 1. juz czytalem tez rozne opinie o tych kolorkach np: „”welcome new colorfull iPhones” w co nie wierze

 2. myślę, że nie bo iPhone’a raczej nie zobaczymy

 3. „są płaskie. Dodatkowo mamy zupełnie nową czcionkę.”
  iWindowsOS

 4. A sprawdzaliscie jak to wyglada przez okulary 3D…

 5. Bedzie kolorowy iphone ale dopiero we wrześniu – ten lolkostowy

 6. A co myślicie zobaczymy opada 5 i macbookair ???

 7. Tak i jakoś powalającego efektu nie było. (RED-CYAN)

 8. A co powiesz na kolorową wersję dla ubogich w czerwcu na WWDC i „standardową” we wrześniu? Dodatkowo myślę, że te kolory sugerują możliwość zmiany koloru interfejsu iOS7 coby się zgadzał z kolorem obudowy iPhone’a ;)

 9. iPad 5 na pewno nie będzie zaprezentowany na tej konferencji gdyż musiałby mieć iOS 7.W innym przypadku 2 urzędzia (iPad 4 oraz 5) zostały by zaprezentowane na tym samym iOS co się jeszcze nigdy nie zdażyło.

 10. No i dokładnie przewidziałem datę konferencji. A co do WWDC to od 2011 roku stała się to konferencja poświęcona głównie oprogramowaniu.

 11. I bilety wyprzedane w 2 minuty :D

 12. Obstawiam nowego Logic’a.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *