iPhone 6 – właśnie tak Apple powinno to zrobić

2b46fa5a4a4979c95910578a0c86f162W ankiecie jakiś czas temu odpowiedzieliście, że chcecie większego ekranu w gabarytach obecnego iPhone’a. Proszę bardzo wizja zrobiona przez www.behance.net jest po prostu genialna. Zaczynając od tego, że telefon jest po prostu śliczny, poprzez to jak dobrze pomyślana jest całość i jaka to kompletna koncepcja. Łącznie z podaniem cen :). Telefon ma mieć wymiary iPhone’a 5 ale ekran 4,5″ bez ramek. Całość zbudowana z karbonu i szkła 40% lżejsza i 60% bardziej wytrzymała niż obecnie. Do tego wodoodporna. Brak fizycznego przycisku HOME, a zamiast niego dotykowy panel. Plus jeszcze złącze ładowania w technologi MagSafe. Czy ktoś by go nie chciał? A za duży – OK będzie też wersja mini.
Techniczne da się to wykonać, projekt gotowy i pewnie prawa do kupienia za jakieś marne grosze (1000000$). Teraz niech tylko Apple odda to księgowym, aby wyliczyli cenę dla klienta końcowego. Jeśli będzie to poniżej tysiąc baksów to jadę stać w kolejce i biorę dwa.

Więcej zdjęć na www.behance.net.
3242f32be0a6072e0bc3df2936a14c0c
PS. Ale ten iPhone 5 stary i brzydki

24 Comments

 1. Jest ładny, ale pytanie brzmi – jak się będzie coś takiego trzymać? Czy krawędzie wyświetlacza będą nieczułe, czy będzie trzeba taki wynalazek kłaść płasko na dłoni, a drugą ręką klikać?

 2. iPad mini wykrywa gdzie jest dotyk a gdzie ręka dotyka przypadkowo ekranu i ignoruje to. Działa idealnie.
  Większym problemem byłą by konieczność kupowania hurtem ekranów :-D

 3. Niewykonalne przez najbliższe kilka lat. Jak stworzą super-mega-hiper-gorilla glass to może ;-)

 4. Alex Dziudzik

  ogólnie nie jest źle tylko jakoś nie wyobrażam sobie jak będą wyglądać case’y na takie coś

 5. A po co ten fizyczny „Home”?

 6. Wygląda fajnie, ale chyba jednak wolałbym 4,3 z delikatną ramką. I żeby złącze było kompatybilne wstecz. Czy te ikony nie za duże?

 7. Podobno ma być większy i to nie tylko iPhone, ale i ipad

  http://online.wsj.com/article/SB10001424127887323829104578620870597408176.html

 8. kij z trzymaniem. Krawędzie telefonów są najbardziej narażone na uszkodzenia więc już widzę ten ekran po dwóch miesiącach użytkowania. Projekt super, jednak dwu milimetrowa ramka by się zdała. Chyba, że zrobią ekran z włókna węglowego:)

 9. Od kiedy FanBoje lubią duże ekrany i plastikowe obudowy?

 10. Grzegorz Mazur

  Genialny! <3

 11. Nie podniecajcie się. Jedyną nowością będzie plastikowy shit. ;)

  http://www.ipod.info.pl/index.php/wierze-w-taniego-iphonea/

 12. A moim zdanie, jak na ten czas, nie jest fizycznie możliwe stworzenie wyświetlacza bez obramowania, ze względu na potrzebne podświetlenie. Przecież sam wyświetlacz nie świeci tylko odbija światło led’owe przez odpowiednią polaryzację samych „pikseli”.

 13. no to byłaby petarda !

 14. jezuu tylko nie carbon, litości, lżejszy to najgorsze co apple może zrobić, poza tym nie ma szans na ekran bez ramek, przypadkowy dotyk i przesunięcia, swoją drogą design ikon na ipku 6 to porażka designerska, w piątce wszytko ładne, schludne, czyste a po prawej tandeta i odpust…

 15. amoled i po sprawie.

 16. Faktycznie, masz rację.

 17. Jak widzę takiego iPhone’a to od razu kojarzy mi się z nowym Maciem Pro. Apple jest w stanie coś takiego stworzyć. Jak na razie rynek czegoś takiego nie wymaga i byłoby drogo, ale mam nadzieję że właśnie w tą stronę Apple będzie rozwijało kolejne generacje iPhone’a!

 18. jednak uważam że rynek tego wymaga – rynek = konsumenci

 19. Łukasz Zatorski

  Podoba mi się bardzo.!

 20. Ten iPhone jest cudowny!
  Ciekawe kiedy coś takiego zadebiutuje.

 21. muszą być jakieś fizyczne przyciski do restartowania w razie w

 22. Power + Volume (Up/Down) spokojnie mogą sobie z tym poradzić

 23. i ładne ikonki iOS ;) chcę to!

 24. Przypomina trochę z wyglądu HTC One XD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *