iPod nano znowu będzie podłużny?

Myśleliście, że iPody już zupełnie umarły?
Ja jestem przekonany, że nie, dlatego takie plotki ta przekazana przez serwis www.macotakara.jp przyjmuję z wielką nadzieją. Serwis ten twierdzi, że na jesieni zostanie pokazany zupełnie nowy iPod nano, który będzie inny od wszystkich jakie znamy. Wrócić ma podłużny kształt, ale kółeczko sterujące już nie. Do sterowania będziemy wykorzystywali dotykowy ekran oraz przycisk home. Czyli nowy iPod nano miałby być takim trochę iPodem touch mini. Oczywiście nie wiadomo czy odtwarzacz miałby system iOS czy może dedykowany jak pozostałe iPody (z wyjątkiem touch). Obstawiałbym jednak system dedykowany. Rendery które widzicie obok rzecz jasna nie pokazują dokładnie jak miałby wyglądać nowy iPod nano, ale dość dobrze oddają plotki przekazane przez www.macotakara.jp. Trzymam kciuki.

11 Comments

 1. Norbi – moglbys powiedziec o co chodzi z tym – sa juz linki do nowego Mac OS X 10.8 Mountain Lion

  Mac OSX Mountain Lion v10.8 MACOSX-MONEY

 2. Wydaje się to dość prawdopodobne gdyż podobne rozwiązanie już mamy – iPod Nano 6 gen. i sprawdza się ono dość dobrze

 3. Na pewno nie w tym temacie

 4. Te przyciski z boku są takie passe… Lepsze by były takie jak w iPodzie touch, bądź zrobić je u góry i takie same jak w iPhonie 4/4S.

 5. Jak dla mnie zupełny bez sens. Wszyscy chcą usunięcia przycisku home z iP, a tutaj nagle jest potrzebny?! Udało im się z powodzeniem usunąć wszelkie przyciski z nano, po cholere znów utrudniac życię userom?

 6. W Media Markt sprzedają odtwarzacze MP4 za ok 200zł – ten wygląda tak samo ;/

 7. brak spinacza z 6g i trochę za gruby jak na nano

 8. Usunięcie przycisku home to głupota. Kim są ci wszyscy ?!?

 9. Może być tak że powstanie „nano” większy od obecnego i mniejszy od iTouch ale obecna wersja pozostanie i zastąpi shuffle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *