iProd, iPod touch 3G, iPod nano 5G – już 7 września?

Steve Jobs KeynoteSerwis allthingsd.com powołując się na informacje od wysoko postawionych osób z branży muzycznej, podał domniemaną datę najbliższego Keynote Apple. Oczekiwania przed konferencją która ma się odbyć już 7 września są bardzo wysokie. Dość wspomnieć, że wszyscy spodziewają się przynajmniej jednego zupełnie nowatorskiego produktu firmy czyli tabletu. Oprócz iProd najbardziej prawdopodobna jest prezentacja iPoda touch 3G, iPoda nano 5G ,oba z aparatami. Powinniśmy też ujrzeć nowe oprogramowanie iPhone OS 3.1, iTunes 9 oraz bardzo możliwe, że również system do większych urządzeń Apple czyli Mac OS Snow Leopard.
Cześć obserwatorów branży czeka jednak na coś więcej niż nowinki technologiczne – ma być to powrót Steve Jobsa do prowadzenia oficjalnych prezentacji.
Czego Wy byście oczekiwali najbardziej?

Czego oczekujesz po najbliższym Keynote Apple?

Zobacz wyniki

 • http://ipodzik.info Perwol

  Z zasady jest tak, że jeżeli zaczynają krążyć plotki to informacja pojawia się w krótkim czasie. Mogę się założyć, że Apple do następnego piątku da znać kiedy ma zamiar coś pokazać :)

 • http://- laza

  Zapowiada się niezapomniane [przełomowe] widowsko!

 • ololol

  tylko nie zesrajcie sie w majty

 • tsander

  ‚Nie wiem czemu’, ale strasznie mnie wzruszają oczekiwania wobec mac-tabletu. Kto niby to kupi?

 • http://www.ipod.info.pl norbi

  tsander: Ja kupie :), a w szerszym ujęciu Apple pewnie celuje w rynek Netboków opanowany przez Asus Eee, HP i Dell mini czy tam MSI Wind

 • tsander

  Norbi; a znasz jeszcze choć jedną osobę która kupi? Pewnie nie. A jak znasz, to masz już rynek na dwie osoby. Dalej ‚trochę’ mało… Brutalnie ale szczerze: mac tabletu nie ma i nie będzie, nie ma sensu pchać się w tak niszowy rynek, choćby marże były największe. Cała siła Apple to celowanie kilkoma dopracowanymi produktami w duże grupy odbiorców.
  Ale jeśli się okaże, że tablet wyjdzie, to jestem skłonny przyjechać do ciebie z 0,7 dobrego łiskacza (tak zamiast posypywania głowy popiołem ;) )

 • http://www.techx.pl DRIZTEST

  No Apple Tablet Introduction at September Keynote Event!

  iprod moze w 2010 ale nie teraz

 • Davvido

  Poważnie czekacie na Jobsa? :D

 • Pingback: Blog – iPod, iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS – informacje … » Nowe iPody jednak 9 września?

 • http://23words.com Einer

  tsander calkowicie odwrotnie. apple nie celuje w rynek masowy a w nisze. tak jest np. z ich komputerami, ktore cenowo zajmuja duzy procent, ale najwyzszej polki, jak i z odtwarzaczami, na rynku wiele modeli ale na szczycie cenowym jest glownie apple. podobnie z telefonami. no ich wejscie na rynek z ipodem tez bylo wejsciem na niszowy rynek i jakos wyszlo. podobnie wejscie z telefonem z ekranem dotykowym.

 • tsander

  @Einer
  Apple celuje w nisze rynku masowego. Nie w nisze w ogóle. Całe to ‚reinvent’ to właśnie wprowadzanie dopieszczonego produktu ulepszonego o kilka ‚cool’ rzeczy i parę fajnych funkcjonalności na rozwojowy rynek. A nikt mi nie powie, że rynek tabletów jest rozwojowy. Po prostu, jest to sprzęt dla zawodowców a nie zwykłych userów, dlatego nie ma komu wydzierać jego kawałka tortu. Dlatego prędzej uwierzę (a nie wierzę) w netzbuka od Apple niż w tablet od Apple.

 • Pingback: Blog – iPod, iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS – informacje … » Snow Leopard dostępny od 28 sierpnia

 • Pingback: Snow Leopard dostępny od 28 sierpnia