Nowe iPody jednak 9 września?

Dzisiaj kilka serwisów podało informację, że keynote na którym Apple przedstawi nowe iPody odbędzie się jednak 9, a nie jak wcześniej spekulowano 7 września. Tak czy tak początek roku szkolnego zapowiada się ciekawie.
Osobiście zdecydowanie bardziej czekam zawsze na nowe iPody niż np. na nowego iPhone’a. Tym razem jak zwykle powinniśmy ujrzeć nowego iPoda touch 3G, iPoda nano 5G oraz nowy firmware iPhone OS 3.1. Natomiast nie wiadomo czy firma zdecyduje się na odświeżenie  iPoda classic, a może zupełnie zniknie on z oferty.
Zawiedzeni będą mogli czuć się wszyscy którzy czekają na tablet od Apple, iProda, iPada czy też jak go zwał iTabletu podobno ma nie być w programie tej prezentacji.

Czego oczekujesz po najbliższym Keynote Apple?

Zobacz wyniki

 • Nikkor

  Ah, nie mogę się doczekać tego os i iTunes 9. Ciekawe czy już 9 bęzie można zaktualizować iPhona i iTunes ?

 • gudig9

  A ja sie zastanawiam kiedy będzie możliwość zakupu np ipoda 5g biorąc pod uwagę ze premiera odbędzie się 9 września. Mam na myśli konkretnie kupowanie w Anglii.

 • udar

  osobiscie czekalem na pojawienie sie Jobsa w sumie najciekawiej prowadzi zawsze keynote i na tablet od Apple bardzo jestem ciekaw jak takie urzadzenie moze wygladac w wykonaniu Apple i w co moze byc wyposazone wifi oczywiscie ale do czego zmierza tworzenie takiego urzadzenia kierunek netbooki ?

 • udar

  no i itunes 9, przydaloby sie zdecydowanie wieksze wsparcie dla iphone’ow bo po co uzywac 2 programow do jednego urzadzenia.