Jailbreak od Evad3rs

evad3rsKojarzycie ludzi @pimskeks @planetbeing @pod2g @MuscleNerd? Jeśli bywacie na moim blogu to na pewno Tak. Stworzyli oni nową grupę Evad3rs. Jeśli wierzyć temu co piszą to są prawie gotowi na wydanie trwałego Jailbreaku dla iOS 6.1. Tym co ich najbardziej blokuje w chwili obecnej jest to, że ciągle nie ma systemu iOS 6.1. Dlatego mogliśmy dziś zobaczyć „Come on Apple. Release that 6.1 now!”. Dla potwierdzenia tego, że mogą wrzucili do sieci ekrany z iPhone’a 5 z uruchomioną Cydią. Co nam pozostaje – czekać aż Apple wykluje się z iOS 6.1. Samego narzędzia do JB możecie szukać na evasi0n.com, inne strony to Fake.

Bardzo możliwe, że inżynierzy Apple wiedząc, że hakerzy znaleźli jakąś dziurę też jej usilnie szukają i dlatego ciągle nie mamy wersji GM lub nowej bety iOS 6.1. Problem w tym, że czas im się kończy. Jeśli do poniedziałku nowa wersja się nie pojawi to tysiące urządzeń developerów zamieni się w cegły. Afera byłaby na tyle duża, że jestem pewien iż nikt w Apple do tego nie dopuści.

58 Comments

 1. Jak to co? Schowałby się z żalu w czarną dupę i przywitał czułe z Tobą

 2. Zawsze sie zastanawiam, czy takie trolle jak Ty gadają tak tylko zeby sie dowartościować bo w życiu są cipami nieumiejącymi dwóch zdań sklecić, czy moze to po prostu jest debilizm wrodzony?

 3. Norbert tak pisze po polsku, jak Samsung Galaxy Camera robi według niego zdjęcia ;)

 4. co do trolli to jest jedna zasada – Nie zwracać na to uwagi

 5. Tak bardzo potrzebny zwłaszcza dla SBSetting.
  Aż mnie mdli jak pomysle że muszę wchodzic w opcje aby wł np:Wi-Fi

 6. dzis niedziela i cisza :(

 7. dzis poniedziałek i cisza

 8. Może zrobic JB 6.14. iPhone 5
  Prosze Pomoc .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *