Kontynuujemy składanie iPad 3 – część 9

Tej części jeszcze nie było. Serwis apple.pro pokazał przednią szybę wraz z warstwą dotykową. Zmian w stosunku do tego co znamy z iPada 2 nie ma. No poza trochę inną, dłuższa taśmą podłączeniowa. Jeśli jeszcze mieliście nadzieję, że iPad 3 będzie bez przycisku Home to te zdjęcia powinny Was wyprowadzić z błędu.

 

 

 

 

 

Hmm. Przycisk Home od iPada 3 też już pokazywałem.

14 Comments

 1. Część 9!!! Szaleństwo!!! :-)

 2. W tym szaleństwie jest metoda :)

 3. Bez przycisku? Kto w takie ploty wierzy?

 4. Bez fizycznego przycisku byłaby lipa :) Jest to idealne rozwiązanie, przez przypadkowe dotknięcie nie cofa/wraca do menu .itp. Jak to bywa w różnych telefonach.

 5. Była i taka plotka. I to dość silna.

 6. Tylko, że my tu spekulowaliśmy nie o zastępstwie fizycznego przycisku dotykowym, a o jego całkowitej likwidacji.

 7. Jedną z wielu zalet iPad’a jest posiadanie fizycznego przycisku „home”, jednego i nie więcej (celowo pomijam przyciski z boku obudowy).

  Albert Einstein podobnież uważał że: „wszystko powinno być najprostsze jak się da, ale nie prostsze”. Więcej przycisków nie potrzeba, ale pozbywanie się tego…

 8. Czy w czesci 10 wystapia srubki?

 9.  i smar ;)) chcę przecieki ze śladami smaru na papierze toaletowym. Ciekawe czy smar z iPada 3 będzie inny niż ten z iPad2 i co to może oznaczać ?!?!?!

 10. Będzie i smar i śrubki :)

 11. Teraz to mam mega delemant PS Vita 3G czy nowy Ipad :(

 12. Z jednej strony prostszy i wygodniejszy byłby gest, ale z drugiej przy iPhonie iPad bez przycisku by dziwnie wyglądał. W ogóle oba te urządzenia powinny wyglądać w miarę podobnie. ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *