To już oficjalnie – iPad 3 zostanie pokazany 7 marca

To już nie plotka. iPad 3 zostanie pokazany już 7 marca czyli w następną środę. Zaproszenia zostały właśnie rozesłane do dziennikarzy. Tradycyjnie już pokaz odbędzie się w Yerba Buena Center for the Arts w San Francisco. Oficjalny tytuł na zaproszeniu brzmi:

„We have something you really have to see. And touch”
„Mamy coś, co naprawdę trzeba zobaczyć. Oraz dotknąć”

Zdjęcie na zaproszeniu i hasło przewodnie raczej nie pozostawiają złudzeń. Zobaczymy na pewno kolejną generację iPada i to z ekranem typu Retina. Zastanawiający jest za to brak na zaproszeniu przycisku HOME. Wszyscy się spodziewają, że powinien być właśnie na ramce pod palecem. Dodajcie sobie do tego możliwość obsługiwania iPada za pomocą gestów już tej chwili oraz wyrażenie „And touch” i już mamy gotową masę plotek o braku HOME’a. Ja w nie, nie wierzę bo o pierwsze mamy TO zdjęcie i po drugie TO zdjęcie oraz po trzecie takiej zmiany jak brak głównego wyznacznika całej linii produktów nie anonsuje się na zaproszeniu.

Nie rezerwujcie wiec sobie nic w przyszłą środę wieczorem. Prezentacja zacznie się o 19 naszego czasu, a ja wspólnie z iMagazine będę ją dla Was na żywo komentował.

94 Comments

 1. Najlepsze, jest to, że to „zacofanie” technologiczne znowu sprzeda się najlepiej na świecie. 

 2. Czy tylko dla mnie wygląda to jak duzy telewizor wiszący na scianie a mała ręka wskazująca date , pokazanie homescrean z ios wskazuje ze działa pod tym systemem, i ten slogan, co najczesciej oglądamy?

 3. Bo jest modne , nic poza tym ale wszystkie mody przemijają i co wtedy ??

 4. Poza tym jeszcze nie wiesz jak się sprzeda :)

 5. Czy to jest na 100% iPad?
  Ramka jest zbyt szeroka ( w moim ipku jest krótsza od paznokcia !
  Ikony też jakieś się większe wydają.
  Coś nowego, czy fuckup ze strony grafików?

 6. Za dużo spekulacji. Ludzie powariowali. Grafika z zaproszenia jest tylko grafiką.

  Ma być ładnie. Palec nie musi być proporcjonalny. Ramka też. Przycisk Home też by tu źle wyglądał…

  A tak jest ładnie, czysto i o to chodzi.

  Przypomnijcie sobie grafikę z ubiegłorocznego zaproszenia. Tam był pokazany róg iPada pierwszej generacji. Urządzenie potem nam zaprezentowane (iPad 2) miało jednak inny wygląd.

  Zatem, możemy tylko czekać.

  Tak. Wiem, że to nie jest łatwe. Też się niecierpliwię.

 7. możliwe ze zmniejszą ipada do 7 cali zachowując rozdzielczosc 1024/768 bdziemretina a aplikacje już są.

 8. Dotychczasowe aplikacje są dostosowane do obecnej fizycznej wielkości ekranu. Chcesz temperować palce?

 9. Grzegorzu nie zachowuj sie jak autor blog’a… czemu ty odpisujesz na wszystkie komentarze skoro są one kierowane do naszego mentora- Norbiego :*** jestem twoją fanką i chciałabym cie kiedyś spotkać :D

 10. Mentor Norbi nie ma do mnie żadnych uwag. Jeszcze nigdy nie otrzymałem nagany od naszego mentora, a nawet upomnienia nie otrzymałem. Mało tego. Nawet pochwała mi się trafiła. Taka oficjalna, mentorska taka.

 11. Nie ma to jak kółko wzajemnej adoracji . 

 12. Reset iOS-a wywołujemy przez jednoczesne długie przytrzymanie sleep/wake i home.

 13. Na szczęście w urządzeniach Apple baterie nie są wymienne.

 14. Poza modą nic więcej…? A może to po prostu rewelacyjne urządzenia. Może ludzie są z nich zadowoleni. Nie przyszło Ci to kiedyś do głowy?

 15. Pół świata dyskutuje na temat jednej grafiki z zaproszenia na Keynote. To zwiastuje raczej problemy z dostępnością przez kwartał, a nie z popytem.

 16. Ja myślę, że nasz mentor jest człowiekiem sprawiedliwym i na pochwałę szansę ma każdy.

 17. Histeria!!! ;-)

  http://www.cultofmac.com/149413/a-thoughtful-analysis-of-the-ipad-3-invitation-image/

  Ta grafika dobrze podsumowuje to, co się wczoraj wydarzyło. Po prostu ludzie powariowali. Co generacja to więcej zamieszania. Za rok naprawdę będzie smar wyciekał przed keynotem. ;-P

 18. No właśnie – histeria :) Kciuk podświetlony, a spoczywa na czarnej ramce. Grafika więcej nie mówi, niż to co jest na niej napisane :)

 19. Badum-pssz!

 20. Osobiśćie nie podoba mi się taka polityka Apple, mogli by GM wydać na dniach a 7 wydać iOS 5.1 dla wszystkich, niech szarzy userzy też mają coś co mogą wynieśc z tego święta – nowy system.

 21. Ja tam nikomu nie zabraniam komentowania :) z mentora się nie uznaję, prośby o spotkanie od płci pięknej przyjmuję tylko poparte szeroką dokumentacją fotograficzną :)

 22. Hmm ikona Keynote’a może też po prostu oznaczać event ;P

 23. Marcin Dmochowski

  Zgodnie z tą teorią, to 7 marca = iPad 7 :P Ale jako że na iPada 7 za wcześnie to zostaje iPod Classic 7g albo Nano 7g ;)

 24. Marcin Dmochowski

  A nie można tego zrobić w przyszłych wersjach przez wciśnięcie Volume up + sleep/wake? :P A do restartu wystarczy sleep/wake :P

 25. Lol pół świata przestań predzić 3 miliardy ludzi , gdzie conajmniej 2 miliardy pewnie nie ma nawet neta i nie interesuja ich pierdoły pokroju ipad bo walczą o przetrwanie nie bierz zycia swoja miara bo cię to zgubi chlopczyku .

 26. Też o tym pomyślałem, najczęściej oglądamy tv a dotykamy iPada, iPoda, iPhone. Myśle ze przedstawia nowy soft 5.1 dla powyższych urządzeń oraz nowe Apple tv i iPada. Takie moje przemyślenia.

 27. Nie chce niszczyć twojego światopoglądu ake takie rzeczy nie dzeją się tylko w świecie apple i były długo przed

 28. Zdrobniłem sobie słówko „iPad” :)

 29.  No właśnie… miał byś smar i nie było. Boże… dlaczego mi to zrobiłeś ;-))))

 30. a nie iPhone 4S ??

 31. Oczywiście, że można. Podałem tylko informację jak jest teraz. Można zmienić resetowanie. Trzeba jeszcze zmienić kilka innych rzeczy. Robienie zrzutów ekranu, wybudzanie, wywoływanie opcji dostępności…

 32. Jedni tak określają iPada, inni iPhone’a. Nic nie wiadomo jak pada takie określenie.

 33. Marcin Dmochowski

  Jak pada w wątku o iPadzie, i z posta wynika że autor mówi o swoim iPadzie, to wiadomo co oznacza to określenie :P

 34. tylko zafoliowanego ipada 3 zabierz ;)

 35. Autor mówi o jakimś ipku.

 36. Ja myślę trochę na wiekszej ilości płaszczyzn niż ty nie tylko czy wybrać apple czy apple i czy wybrać biały Apple czy czarny Apple .
  W żaden sposób nie próbuje udowodnić że ta firma jest zła wręcz przeciwnie jest świetna ale masa ludzi decyduje się tylko dlatego ze jest na topie teraz i dla lansu  .

 37. Kto zauważył ze ikona daty jest wielkości 4palców wskazujących?

 38. Nokia kiedyś też tak twierdziła ;) pomysły się kończyły nie takim graczom (górskie lwwiątko największego producenta PC lol)

  @Grzegorz S – stary normalnie zabijasz tekstami, ile za to Ci płaca?

 39. Tak bywa jak sie w Aperture fotki skleja

 40. Takie przypadki są już nie do wyleczenia .

 41. nie ma Home bo to iPad do góry nogami. Guzik jest z drugiej strony…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *