Małe info na temat kolejnej generacji iPoda touch

Will Strafach czyli @chronic z Twittera przekazał dziś kilka konkretów na temat kolejnej generacji iPoda touch. Można to zapisać w kilku punktach:
– nazwa kodowa to wewnętrzna iPod5,1
– nazwa kodowa N78AP
– rozdzielczość wyświetlacza 1136×640
– procesor A5 S5L8942X – czyli taki jak w odświeżonej wersji iPada 2

PS. Zdjęcie to oczywiście render pochodzący z flickr.com/photos/guilhermescha, a ja już się naprawdę nie mogę doczekać jutra!

18 Comments

 1. Czyli od teraz iPhone’y i iPody Touch już zawsze będą wyższe. :) Bo poza tym to wiele się nie dowiedzieliśmy tak właściwie. :P

 2. Szkoda Trochę. Miał mieć silnik odrzutowy, rzutniki hologramów, wysuwany 11 calowy ekranik, kamerę 20 mpix, i drukarkę pieniędzy.

 3. @Norbert

  heh – ty sie nie mozesz doczekac jutra – ja nie moge sie doczekac iPhone 5 w reku :)))))))))))

 4. Fajny render ciekawe jak będzie wyglądał tył :D. A ta rozdzielczość trochę się dziwna wydaje. Retina w iPodzie ?

 5. Nowy iPhone , nowe ipody, nowy ipad… Sledze bez przerwy rozne portale applowskie i jeszcze ani razu nikt nie wspomnial o najnowszym iTunsie!!! Co jak co ale jutrzejszy dzien jest idealny na premiere tegoz o to programu!!!

 6. gdyby tak najnowszy iPhone wyglądał, fiu, fiu :)

 7. HaHa jak co roku standardowy zakup nowego telefonu ^^

 8. A co roku legendarne hasło Norbiego na żadną konferencje nie czekałem jak na tą jutrzejszą .

 9. Retina jest juz w ipodzie touch 4 generacji -.-

 10. O LOL a byłem przekonany że iPody Touch mają starą rozdziałkę. Tak to jest jak sie myśli tylko o iPhone,iPad i nowych iMacach.

 11. A tak wgl ktoś jeszcze wieży w to że te rendery nowego iPhone to przeciek kontrolowany ?

 12. To białe po lewej wygląda jak S3…

 13. koncept wygląda genialnie :)

 14. Dla mnie jak nowy iPhone nie będzie miał cztero-rdzeniowego procka to będzie porażka oczywiście nie uważam żeby cztery rdzenie były potrzebne bo iOS może elegancko funkcjonować również z A5X (The New iPad) ale patrząc na konkurencję (Note 2, SGSIII) może być różnie…. No to czekamy na godzinę 19:00. :D

 15. wypluj te słowo!

 16. tak to jest przeciek kontrolowany ale nie ma on na celu zmylenie dziennikarzy. Ma pokazywać po kawałku nowy produkt i to właśnie robi. Bo jakoś inni producenci nie mają problemu z zachowaniem tajemnicy, a Apple to jest na tyle specyficzna firma że na pewno jej priorytetem byłoby zabezpieczenie przed wyciekami produktów, gdyby tylko było to porządane.

 17. Jakby tak by wygladal to od razu kupuje mimo ze mam 4g 8gb ;D sry za brak pl znakow ale nie moj pc i nie moge zmienic

 18. A co, nieprawda że wygląda jak Samsung Galaxy S3?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *