Nadgryzieni – A Little More Live ze zmianami!

Dzisiejsze Kaynote Apple będzie można obejrzeć bądź to na Apple TV bądź to za pomocą komputera na stronie www.apple.com. Jeśli jednak chcecie nas spotkać na żywo to ja tylko ładnie powtórzę za Wojtkiem jak to będzie wyglądało.

Dzisiaj, dnia 23/10/2012, będziemy mieli zaszczyt zaprosić Was wszystkich na wyjątkowe wydarzenie, jakim jest zobaczenie niektórych z nas na żywo – wirtualnie oraz w RLu. Będziemy nagrywali odcinek Nadgryzieni Live – 03 – A Little More Live, w którym będziemy dyskutowali na temat eventu Apple, które będzie równocześnie miał miejsce w Californii. Nagranie rozpocznie się około godziny 18:00 i potrwa około 30 minut.

Następnie, od godziny 19:00, zapraszamy na wspólne oglądanie Apple Special Event 2012 na żywo w MacLife Cafe razem z nami – Panowie są odpowiednio wyposażeni w Apple TV. Po tym wydarzeniu będziemy jeszcze nagrywali kolejny odcinek Nadgryzionych – będzie na żywo na Ustream.tv jak zwykle.

Zapraszamy zainteresowanych warszawiaków do uczestniczenia na żywo w MacLife Cafe przy Puławskiej 31, a całą resztę do oglądania nas za pomocą YouTube’a.

Jeśli macie zamiar wpaść do samego MacLife Cafe to konieczcie wpiszcie się tutaj na listę:

Nadgryzieni Live – 03 – A Little More Live

10 Comments

  1. A nie można obejrzeć tego pokazu gdzie indziej niż na Apple TV…?

  2. nie dziala streaming: „wystapil blad , sprobuj pozniej”

  3. Racja nie działa

  4. i jak bedzie? zacznie dzialac? Norbert?

  5. opóźnienie maja czy jak? na stronie mi nie działa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *