Najbardziej gadżeciarski gadżet do iPhone’a

Bardzo możliwe, że kojarzycie artystę o pseudonimie Will.i.am czyli William James Adams Jr. To amerykański raper, producent, który jest współzałożycielem i członkiem The Black Eyed Peas. Jak podaje www.telegraph.co.uk planuje on wprowadzić do sprzedaży sygnowane własną marką bardzo gadżeciarskie akcesorium do iPhone. Jest to specjalna obudowa zakładana na iPhone, która zamienia go w aparat z matrycą 14 megapikseli. Nakładka ma swoją, własną elektronikę, matrycę, optykę i lampę błyskową. Do sterowania funkcjami oraz zapisywania zdjęć korzystać ma z dedykowanej aplikacji z AppStore. Więcej szczegółów brak. Nie wiadomo czy będzie np optyczny zoom ani jaką jasność będzie miał obiektyw. Wszystkiego jednak dowiedzieć mamy się już w nadchodzącym tygodniu kiedy to produkt ma zostać zaprezentowany. Na zdjęciu widzicie prawdopodobnie jakąś wersję testową.
Jak dla mnie to jeden z bardziej gadżecieciarkich gadżetów. Cena pewnie będzie zaporowa, ale jestem przekonany, że produkt i tak będzie rozchwytywany. Sam wielokrotnie myślałem o takim powiedzmy akcesorium. Zdjęcia na instagram.com lub www.i.am, bo tak ma się nazywać serwis zintegrowany z aplikacją do obsługi tego akcesorium, zyskają nową jakość :)

6 Comments

  1. Maciej Winiarski

    Szkoda, że nie ma integracji out-of-the-box… Wtedy byłoby idealnie.

  2. W skrocie kretynizm.

  3. Debilny, skretynialy kretynizm :-) Szkoda, ze jeszcze „obudowy z 14mpx” nie da się włożyć w następną obudowę z większą bateria jak w lalkach matrioszkach :-) iCegla – Bndz Idiota – Kup 3! :D

  4. Macie – minusujące pałki – http://www.engadget.com/2012/11/28/will-i-am-iphone-accessories-hands-on/
    Zapuście video, zobaczcie jaki to badziew i za jaką kasę :-) Tylko nie zabryzgajcie ekranu ;]
    A później poczytajcie komentarze o ile w gimnazjum juz angielski nauczyli i zobaczcie jak zaściankowi jesteście w swoim zachwycie na BA-DZIE-WIEM :))) Narencjusz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *