Spodnie kompatybilne z iPhone 5 :)

Rozumiem kompatybilne z iPhone 5 stacje dokujące, rozumiem pasujące obudowy nawet te zawierające w sobie aparat z matrycą 14MP, ale spodnie kompatybilne z iPhone 5 to już coś zupełnie odjechanego. Serbska firma WTFJeans stworzyła takie spodnie i sprzedaje je przez internet. Cały koncept jest niesamowicie przemyślany, począwszy od samego projektu poprzez jego reklamę i marketingowe podejście do tego produktu. Po pierwsze spodnie zostały zaprojektowane i są produkowane w Europie. Po drugie są doskonale przystosowane do iPhone 5. Mają na niego specjalną kieszonkę wyłożoną w środku Micro-fibrą, aby włożony telefon sam się czyścił. Po trzecie mają oddzielną kieszonkę na dysk USB, wreszcie po czwarte dostępnych będzie ich tylko 2GB czyli dokładnie 2048 par i ani sztuki więcej. Biorąc pod uwagę, że przy zamówieniu wybieramy nasz konkretny rozmiar to możemy przyjąć, że są szyte specjalnie dla Nas. Oczywiście przez internet nie dowiemy się jak będą leżały na Nas, ale firma obiecuje, że są zrobione z najlepszej jakości bawełny i zostały zaprojektowane tak aby wygodnie się w nich  siedziało przed komputerem. Wartością dodaną ma być to, że nasze pośladki będą w nich wyglądały seksownie :) Jedna para kosztuje nie mało bo 159$, ale wysyłkę na cały świat mamy gratis. Szkoda jedynie, że dżinsy są obecnie dostępne tylko dla facetów, firma obiecuje, że damskie wzory będą na wiosnę.

PS. Te spodnie to jeden z tych fajnych produktów, które można znaleźć w internecie. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że można je zamówić już teraz i tylko czekać na wysyłkę. Niestety wiele równie fajnych lub nawet fajniejszych produktów stara się pozyskać finansowanie poprzez Kickstartera, to oczywiście świetny sposób na sfinansowanie działalności. Mnie jednak taka droga dystrybucji niemiłosiernie wkurza, dowiaduje się o fajnym produkcie i potem muszę na niego czekać miesiącami, a w tym czasie pojawi się wiele podobnych lub fajniejszych. Ja chce kupić produkt natychmiast po tym jak się o nim dowiem, pod wpływem impulsu.

 • michal

  Witam posiadam Iphona 4s czy wiadomo coś na temat Jailbreak pod ios 6 ?? mamy juz prawie grudzień i cisza … a bez AM itp lipa , dzięki za odpowiedz .

 • Tom01

  Już raz kiedyś o tym pisałem. Zwroty nas, nasze, ja pisze się małą literą. Dużą pisze się Wy, Was, Wasze, Twoje itp.

 • http://twitter.com/Elthiryel Elthiryel / Piti

  Tak z ciekawości… Zamówiłeś to? ;)

 • http://www.ipod.info.pl Norbert Cała

  Mam ochotę :), liczę, że mikołaj mi przyniesie :)

 • MacMario

  I znając Ciebie i Wojtka już zamówiliście po 2 pary :)

 • adad

  Czysto teoretycznie nawet bym nie mógł kupić, bo by były za krótkie….. długość nogawek max 34 :P (Poza tym nie mam IP5)

 • rhbk

  Wiem, czepiam się, ale zastanawiam się w jaki sposób twórcy pomysłu wymyślili, że 2GB to odpowiednik 2048 par spodni? 2GB to 2000MB. Nawet, jeśli chodziło im o 2GiB=2048MiB, to i tak użycie MiB czy nawet MB jako podstawowej jednostki jest dziwną koncepcją.